Weleda Family

zestaw kosmetyków I.

Weleda Family zestaw kosmetyków I.
Weleda Family zestaw kosmetyków I.
142,00

Kod: WEL1469 | Ponad 5 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Body Care Arnica Massage Oil 100 ml + Hair Care Rrosemary Hair Tonic 100 ml + Skin Food Universal Nourishing Cream with Herbs 30 ml + Body Care Foot Balm 75 ml + Tin Box 23 x 16.5 x 4.5 cm

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 24.06.2019
Nasze sklepy
sobota 22.06.2019
Weleda Family
| 142,00

Właściwości

Efekt
łagodzenie, odżywienie
Rodzaj skóry
sucha, wrażliwa
Typ skóry
podrażniona, sucha i bardzo sucha, wrażliwa
Typ zestawu
zestaw kosmetyków
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Weleda

Marka Weleda wyraża prawdziwe współbrzmienie człowieka z przyrodą. Certyfikowane, naturalne kosmetyki, których oferta jest naprawdę bogata, pomagają poprawić kondycję, odzyskać i zachować zdrowie. Przyczyniają się do poprawy nastroju i wspierają rozwój osobisty. Weleda powstała w 1921 roku jako laboratorium farmaceutyczne z własnym ogrodem roślin leczniczych.

Stopniowo przebiła się na rynku i zyskała światową renomę jako firma zajmująca się z powodzeniem zdrowiem i urodą. Dziś ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach. Wszystkie produkty Weleda są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników bez użycia sztucznych konserwantów. Dodatkowo surowce w absolutnej większości przypadków mają swoje źródło w rolnictwie ekologicznym.

Szampony Weleda, ukierunkowana pielęgnacja twarzy lub preparaty Weleda dla maluchów są dzięki temu nie tylko skuteczne i łagodne, ale oferują też pomoc na drodze do harmonijnego stylu życiu. A to wszystko jest możliwe dlatego, że kosmetyki Weleda oznaczają prawdziwą miłość i szacunek dla przyrody.