Trussardi My Landwoda toaletowa dla mężczyzn

37×
Trussardi My Land woda toaletowa dla mężczyzn
Trussardi My Land woda toaletowa dla mężczyzn
Promocje
100 ml
165,00

Kod: TRU0458 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.07.2020
Nasze sklepy
wtorek 7.07.2020

Opis perfum Trussardi My Land
Skład

Synonim powściągliwej męskiej klasy. Woda toaletowa dla mężczyzn Trussardi My Land nawiązuje do poczucia przywiązania do swojej ojczyzny. Zapach jest intensywny niczym emocje związane z powrotem do domu po długiej podróży. Pełen charakteru, a zarazem niezwykle elegancki.

  • intensywny, aromatyczny zapach
  • dla mężczyzny ceniącego sobie klasyczną elegancję
  • wyszukany flakon zwieńczony naturalną włoską skórą

Skład zapachu:
Świeże akordy bergamotki i zielonej mandarynki spotykają się w sercu zapachu z aromatyczną i wyrafinowaną lawendą, tworząc w ten sposób oryginalne i ożywcze doświadczenie zapachowe. Jego wyjątkowość pogłębia pełna męskiej siły podstawa, która łączy w sobie klasyczne drzewne i skórzane akordy, nadające zapachowi ponadczasowego, eleganckiego charakteru.

Historia zapachu:
Woda toaletowa Trussardi My Land dzięki swoim pełnym charakteru akordom pobudza tkwiące w sercu mężczyzny poczucie przywiązania do swoich korzeni. Została stworzona dla gentlemana z klasą, który ceni sobie ponadczasową elegancję. To symbol męskiego szyku skryty w specjalnie zaprojektowanym flakonie zwieńczonym autentyczną włoską skórą.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
fiołek, lawenda
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra, kaszmir, wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne

O marce Trussardi

Marka Trussardi jest esencją włoskiego stylu życia. Powstała w 1911 r. w Bergamo, zajmując się z początku produkcją luksusowych rękawiczek. W ciągu kolejnych dziesięcioleci stała się jedną z najbardziej znanych firm w świecie mody. W latach 60-tych, dzięki kombinacji wysokiej jakości materiałów, zaawansowanym wykrojom i badaniom nad obróbką skóry, Nicola Trussardi przeniósł produkcję galanterii skórzanej na nowy poziom. Marka szybko rozszerzyła ofertę o nowe dodatki, kolekcje damskiej i męskiej odzieży, czy też luksusowe wnętrza samochodów Alfa Romeo.

Również w swoich zapachach Trussardi odzwierciedla tradycję, włoską kulturę i nowoczesne trendy. Każde perfumy Trussardi niosą w sobie te wartości oraz inspirację włoskim stylem życia. Warto wypróbować na przykład damską wodę perfumowaną Trussardi My Name lub męski kultowy zapach Trussardi My Land. Zakochaj się w pachnącej esencji włoskiej elegancji, jakości i prestiżu.

Recenzje Trussardi My Land