Przejdź do głównej zawartości

TOP 10 męskich zapachów niszowych

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - Lubi pozwolić sobie na niespodzianki jest impulsywny i otwarty na wszelkie przygody. Stara się przyciągnąć uwagę za wszelką cenę. Nie szuka nic skomplikowanego, preferuje minimalizm. Uwielbia subtelny zapach drewna.

Montale - Black Aoud EDP - dla mężczyzn - Porywający i śmiały zapach dla mężczyzn, którzy nie boją się wkroczyć w nieznane. W zapachu męskim niezwykła skóra i drewno oud. Ta niezwykła kombinacja ściąga dużo uwagi.

Comme Des Garcons Miniatures Collection SET I. - Wonderwood (Men) 9 ml + Amazingreen (Unisex) 9 ml + 2 (Unisex) 9 ml - Lubi sam decydować, więc dlaczego nie pozwolić mu na wybór? Te trzy miniaturowe butelki pozwalą mu wybrać jego ulubiony zapach, plus są idealne dla podróżujących. (Każdy zapach można również kupić oddzielnie w regularnej wielkości flakonie)

Creed - Aventus EDP - dla mężczyzn - Samiec alfa. Lider. Zdobywca. Szuka unikalnego męskiego zapachu, którym będzie wspierać swoją męskość. Preferuje czysty, delikatnie owocowy aromat, który posiada ukrytą głębię i tajmeniczość.

Penhaligon's - Sartorial EDT - dla mężczyzn - Lawenda nadaje mu idealnego męskiego zapachu..Korzystanie z najlepszych składników, w tych niszowych perfumach nadaje nowego spojrzenia na klasyczne zapachy męskie.

Montale - Red Vetyver EDP - dla mężczyzn - Zaskakują szczególnie pikantne aromaty. Ziemiste z nutami drzewnymi w połączeniu z przyprawami są symbolem męskiego zapachu. Bogaty i jasno określony męski zapach, który kobiety uwielbiają na mężczyznach ...

Mancera - Cedrat Boise EDP - unisex - Wychowywał się na typowo męskich zapachach cytrusowych, które kocha. Ale teraz - już jako mężczyzna - musi iść dalej. Szuka męskiego zapachu, który delikatnie podniesie jego ego. Uwielbia kiedy kobiety zwracają na niego uwagę - dzięki zapachowi. Chce perfum, które będą go zdefiniować. Niezależnie od tego, czy jest w pracy, na siłowni, lub po prostu dla przyjemności.

Caron - Yatagan EDT - dla mężczyzn - Charakterystyczny i bardzo męski zapach francuskiej niszowej marki Caron, która od dziesiącioleci podbija serca kobiet i mężczyzn. Bardzo zmysłowe składników pochodzenia zwierzęcego kastorea wraz z drzewnym aromatem tworzy odważny męski zapach pełen charakteru.

Creed - Green Irish Tweed EDP - dla mężczyzn - Świeży, zielony i optymistycznie naładowany zapach męski. Bez wątpienia, perfumy które mogą być używane przez cały rok i nigdy się nie znudzą. Idealny dla mężczyzny, który jest zmęczony zmianą perfum i szuka jednej uniwersalnej.

Escentric Molecules - Escentric 01 EDT - unisex - Uwielbia czysty, piżmowy zapach z akcentami cytrusowymi. W zapachach poszukuje prostoty i wytrwałości. Wystarczy mu jeden niezwykły zapach, który można nosić przez cały rok.

cały tekst ukryć tekst