Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex

27×
Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex
Promocje
100 ml
329,00

329,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ECN0050 | W magazynie
1
Wyjątkowy prezent: laser wygraweruje na produkcie krótki napis
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 15.04.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 15.04.2021

Opis Escentric Molecules Escentric 01
Skład

Poczuj esencję oryginalności i wyrazistości. Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Escentric 01 odsłania kulisy wiedzy o tworzeniu perfum i z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich miłośników nut drzewnych, którzy sięgają wzrokiem dalej niż inni i chętnie próbują nowych, wyjątkowych rzeczy.

  • zapach unisex dla kobiet i mężczyzn
  • kwiatowo-drzewna kompozycja zapachowa
  • odpowiednia do noszenia codziennie przez cały rok

Skład zapachu
Główny składnik zapachu to Iso E Super®, molekuła aromatyczna, która wyróżnia się łagodnymi, drzewnymi nutami, a dzięki swojej tajemniczej głębi dodaje całej kompozycji zapachowej aksamitny akcent. Dużą rolę odgrywają także kwiatowe akordy kosaćca, soczystej cytryny z Amalfi i lekko pikantnego różowego pieprzu. Zapach Escentric 01, zamiast na tradycyjną kompozycję opartą na piramidzie, stawia raczej na trwałą, główną nutę, złożoną z rozgrzewającego piżma i akordów drzewnych.

Historia zapachu
Escentric 01 to drzewny, kwiatowy i jednocześnie piżmowy zapach dla kobiet, sygnowany przez niemiecką markę perfum niszowych Escentric Molecules, założonej w 2006 roku jako wyzwanie rzucone tradycyjnemu perfumiarstwu. Berliński projektant perfum, Geza Schoen, który postanowił wejść na rynek z koncepcją, stanowiącą prowokacyjną odpowiedź na sposób, w jaki współcześnie są wytwarzane i sprzedawane perfumy. Jego celem jest demistyfikacja całego procesu. Dlatego wszystkie perfumy marki Escentric Molecules są absolutnie niezwykłe i prowokacyjne.

Skład

Złożenie
różowy pieprz, Iso E Super, irys
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Escentric Molecules

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.

Recenzje Escentric Molecules Escentric 0127