Przejdź do głównej zawartości
Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex
Escentric Molecules Escentric 01 woda toaletowa unisex
Złożenieirys, różowy pieprz, Iso E Super
Grupy zapachówkwiatowe, drzewne
Poczuj esencję oryginalności i wyrazistości. Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Escentric 01 odsłania kulisy wiedzy o tworzeniu perfum i z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich miłośników nut drzewnych, którzy sięgają wzrokiem dalej niż inni i chętnie próbują nowych, wyjątkowych rzeczy.

  • zapach unisex dla kobiet i mężczyzn
  • kwiatowo-drzewna kompozycja zapachowa
  • odpowiednia do noszenia codziennie przez cały rok

Skład zapachu
Główny składnik zapachu to Iso E Super®, molekuła aromatyczna, która wyróżnia się łagodnymi, drzewnymi nutami, a dzięki swojej tajemniczej głębi dodaje całej kompozycji zapachowej aksamitny akcent. Dużą rolę odgrywają także kwiatowe akordy kosaćca, soczystej cytryny z Amalfi i lekko pikantnego różowego pieprzu. Zapach Escentric 01, zamiast na tradycyjną kompozycję opartą na piramidzie, stawia raczej na trwałą, główną nutę, złożoną z rozgrzewającego piżma i akordów drzewnych.

Historia zapachu
Escentric 01 to drzewny, kwiatowy i jednocześnie piżmowy zapach dla kobiet, sygnowany przez niemiecką markę perfum niszowych Escentric Molecules, założonej w 2006 roku jako wyzwanie rzucone tradycyjnemu perfumiarstwu. Berliński projektant perfum, Geza Schoen, który postanowił wejść na rynek z koncepcją, stanowiącą prowokacyjną odpowiedź na sposób, w jaki współcześnie są wytwarzane i sprzedawane perfumy. Jego celem jest demistyfikacja całego procesu. Dlatego wszystkie perfumy marki Escentric Molecules są absolutnie niezwykłe i prowokacyjne.

Escentric MoleculesEscentric 01 woda toaletowa unisex

42×
100 ml
903,80

W magazynie | 903,80 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: ECN0050

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Chcę dowiedzieć się więcej o grawerowaniu
Dostawa kurierem InPost
poniedziałek 15.04.2024
Nasze sklepy
wtorek 16.04.2024