Przejdź do głównej zawartości

TOP 10 damskich zapchów niszowych

Serge Lutens - Chergui EDP - unisex - Uwielbia orientalne zapachy. Przede wszystkim za ich głębię i złożoność.Są takie same jak jej dusza - nieokreślone. Preferuje słodszy zapach w którym docenia wyrafinowany smak i francuski urok. Nie boi się nosić złożonych zapachów, które mają charakter i są pełne zmysłowości.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - Jest spontaniczna, lubi niespodzianki, nie ucieka od przygód. Stara się przyciągnąć uwagę za wszelką cenę, uwielbia komplementy. Kwiaty postrzega jako jedyny symbol kobiecości, ale kocha nawet subtelny zapach drewna.

Montale - Intense Cafe EDP - unisex - Poszukuje charakterystycznego,odważnego zapachu, który będzie jej odpowiadał.Lubi, kiedy zapach łączy w sobie blask z naturą. Przyciąga ją urzekający aromat kawy wraz z wanilią i różą. I oczywiście legendarna jakość francuskich perfum.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance EDP - dla kobiet - Głęboki i czarujący zapach róży wyznacza jej ścieżkę. Preferuje bogate, ciemne, zmysłowe róże, od słodkich i przewidywalnych. Uwielbia być w centrum uwagi, urzekać wszystkich swoim urokiem ... i perfumami.

Montale - Roses Musk EDP - dla kobiet - Lubi zapach czystości. Perfumy, które prowokują, ale delikatnie dodają jej kobiecości.Kocha róże, które są dla niej symbolem czystości i kobiecości. Szuka perfum, które mogą podkreślić jej zmysłowość.

Mancera - Roses Vanille EDP - dla kobiet - Uwielbia słodki charakterystyczny aromat, który wytrwa długo. Połączenie róży i wanilii są idealne. W perfumach chce znaleść beztroskę i zabawę.

Creed - Love in White EDP - dla kobiet - Uwielbia czyste i pudrowe zapachy. Szuka subtelnego i naturalnego zapachu, który można nosić na co dzień. Nie musi zwracać na siebie uwagi za wszelką cenę, po prostu chce ładnie pachnieć. Zależy jej na najwyższej jakości.

Montale - Pure Gold EDP - dla kobiet - Kombinacja owocowo - kwiatowego zapachu dla niej absolutnym szczytem. Widzi go jako uosobienie romantyzmu i nostalgicznych wspomnień o swoim pierwszym zapachu. Jest zafascynowana, jak zapach można połączyć, przyszłość w teraźniejszość, dzieciństwo w dorosłość, figlarność w suptelność. Perfumy są dla niej połączeniem tych sprzeczności.

Serge Lutens - Ambre Sultan EDP - dla kobiet - Dawno już wyrosła z lekkich aromatycznych kwiatów i owoców cytrusowych.Jest trudna i wymagająca. Nie nosi byle czego. Musi czuć przytłaczającą złożoność, różnorodność, orientalność. Szuka głębokiego i ciepłego zapachu na chłodniejsze dni.

Montale - Dark Purple EDP -dla kobiet - Kocha róże, ale szuka czegoś nowego i oryginalnego. Połączenie śliwki wraz z przyjemnym zapachem róż mogłoby ją swoją intensywnością zaspokoić. Jest dumna z faktu, że jej zapach jest niezwykły, charakterystyczny i udało się uchwycić jego charakter.

cały tekst ukryć tekst