Skip to main content

TOM FORDBeau de Jour woda perfumowana dla mężczyzn

2×
TOM FORD Beau de Jour woda perfumowana dla mężczyzn
TOM FORD Beau de Jour woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml
699,00

W magazynie | 699,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TOF02510
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Klasyczny, elegancki i jednocześnie bezkompromisowy zapach – jak mężczyzna, który go używa.

Twój styl zadbanego dżentelmena, doskonałego do ostatniego szczegółu, wspaniale podkreśli męska woda perfumowana Tom Ford Beau de Jour, która uosabia właśnie takiego mężczyznę. Ale w Twoim wnętrzu kryje się przecież coś więcej, coś głębszego. Ten zapach także to wydobędzie.

  • zapach fougère
  • z ziemnymi i jednocześnie lekkimi nutami
  • luksusowy żebrowany flakon z elementami ze srebrnego metalu

Skład zapachu
Najpierw uwagę przyciągają chłodzące nuty lawendy. Po chwili na pierwszy plan wysuwają się także geranium i afrykański rozmaryn o ziołowym tchnieniu. Ziemny akcent wnoszą do bazy zapachu nuty paczuli i mchu dębowego. Nie pocieraj skóry po aplikacji zapachu, aby jego kompozycja mogła się dobrze rozwinąć.

Historia zapachu
„Beau de Jour wyraża doskonale zadbanego dżentelmena, który nie pomija żadnego szczegółu. Prezentuje światu najlepszą wersję siebie, ale pod powierzchnią kryje coś jeszcze głębszego, orzeźwiającego i wzniosłego w każdej swojej warstwie.” – Tom Ford.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
mech dębowy, bazylia, geranium, rozmaryn, mięta
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, paczuli
Grupy zapachów
aromatyczne

Perfumy Tom Ford | Tom Ford - dzięki nieograniczonym pokładom kreatywności amerykański projektant mody Tom Ford zmienił upadającą markę Gucci w swoistą prosperującą fabrykę mody. W firmie Gucci pracował jako dyrektor kreatywny od 1994 roku i w następnej dekadzie stworzył rozchwytywane na całym świecie sexy kolekcje dla kobiet. W 2000 roku przedstawił swoje perfumy. W swojej pracy charakteryzuje się zmysłowością i zdolnością rozumienia kobiecych potrzeb: " Jego kolekcje pozwalają kobietom czuć się sexy i pewnym siebie" - wyraziła swoją opinię w wywiadzie dla magazynu People aktorka Mischa Barton. Spróbuj i Ty  perfum i kosmetyki Tom Ford - ikony mody na świecie.