Tołpa Dermo Face Physiooczyszczający płyn micelarny do twarzy i okolic oczu

Tołpa Dermo Face Physio oczyszczający płyn micelarny do twarzy i okolic oczu
Tołpa Dermo Face Physio oczyszczający płyn micelarny do twarzy i okolic oczu
400 ml
31,30

Kod: TOL2790 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
sobota 6.06.2020

Opis produktu Tołpa Dermo Face Physio
Właściwości

Płyn micelarny Tołpa Dermo Face Physio zapewnia dokładne oczyszczenie skóry twarzy w ciągu kilku minut. Jednocześnie usuwa ze skóry codzienne zanieczyszczenia i obumarłe komórki.

Właściwości:

  • usuwa także odporny makijaż
  • ma działania kojące

Właściwości

Rodzaj skóry
wrażliwa
Efekt
łagodzenie

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.
 

Recenzje Tołpa Dermo Face Physio