TołpaDermo Body Slim skoncentrowany preparat wyszczuplający redukujący tkankę tłuszczową

4×
Tołpa Dermo Body Slim skoncentrowany preparat wyszczuplający redukujący tkankę tłuszczową
Tołpa Dermo Body Slim skoncentrowany preparat wyszczuplający redukujący tkankę tłuszczową
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: TOL2879

Preparat Tołpa Dermo Body Slim pomaga w osiągnięciu szczuplejszej sylwetki.

Właściwości:

  • zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej
  • przywraca skórze sprężystość

Skład:

  • preparat jest hipoalergiczny

Sposób użycia:
Nanieś preparat kolistymi ruchami na części ciała z nagromadzoną tkanką tłuszczową i cellulitem (talia, pośladki, uda). Masuj, dopóki preparat całkowicie się nie wchłonie.

Właściwości

Konsystencja
emulsja
Typ skóry
wrażliwa, do wszystkich rodzajów skóry

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.