Tiziana Terenzi Tabit

ekstrakt perfum unisex 100 ml

Tiziana Terenzi Tabit ekstrakt perfum unisex 100 ml
100 ml

Kod: TRZ0301 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Tiziana Terenzi Tabit
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Tiziana Terenzi Tabit

Ekstrakt perfum Tiziana Terenzi Tabit to wyraźnie męski zapach, który doda Ci pewności siebie o każdej porze dnia.

  • słodki zapach
  • dla romantycznej kobiety
  • do używania przez cały dzień

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, owocowe

O marce Tiziana Terenzi

Historia włoskiej rodzinnej firmy Tiziana Terenzi sięga 1968 roku. Właśnie wówczas Evelino Terenzi zdecydował się kontynuować dzieło swego ojca Guglielma – wynalazcy, muzyka i wielkiego miłośnika wód kolońskich, który był jednym z właścicieli przedsiębiorstwa produkujacego świecie kościelne. Mimo to Evelino skoncentrował się na produktach zapachowych. Mimo, że do dyspozycji miał labolatorium o powierzchni zaledwie 16 m2, udało mu się odnieść sukces. W trakcie relatywnie krótkiego czasu kamienie zapachowe czy dyfuzery katalityczne Tiziana Terenzi stały się niezwykle znane.
44 lata po powstaniu marka Tiziana Terenzi przedstawiłapierwszą kolekcję perfum. Otrzymała ona nazwę „Extrait de Parfum“ i była inspirowana ogniem. Bardzo szybko zyskała sympatię klientów. Rok później na rynku pojawiły się zápachy „Lillipur“ i „Maremma“, które również cieszyły sie wielkim uznaniem, więc było jasne, ze nie trzeba będzie długo czekać na kolejne kolekcje.
Wszystkie perfumy Tiziana Terenzi przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn. Zawierają sprawdzone składniki, jak wanilia, bergamotka czy drzewo sandałowe. Są przepełnione emocjami i ucieleśniają faustowskie pragnienie zatrzymania chwil szczęścia. Na uwagę zasługują również niezwykle eleganckie (zazwyczaj czarno-złote lub biało-złote) flakony. Jeśli lubisz obserwować tańczące płomienie, jesteś wymagający albo chcesz podkreślić swoją indywidualność, wybierz markę Tiziana Terenzi.

Ocena Tiziana Terenzi Tabit

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!