Tiffany & Co.Tiffany & Co. Rose Gold woda perfumowana dla kobiet

Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold woda perfumowana dla kobiet
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold woda perfumowana dla kobiet
Nowość
75 ml
577,00

W magazynie | 769,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TIF02245
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Nie tylko piękna biżuteria rose gold stanowi symbol wyrafinowanego stylu. Damska woda perfumowana Tiffany & Co. Tiffany Rose Gold równie doskonale podkreśli osobowość kobiety, która ją nosi. Niewidoczna dla oka, a jednak niemożliwa do przeoczenia.

  • wibrująca i urzekająca kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa
  • autorem jest francuski perfumiarz Jerome Epinette
  • wprowadzona na rynek w 2021 roku

Skład zapachu
Kompozycję otwiera aromat czarnej porzeczki, przyciągając uwagę musującymi i radosnymi akordami. Po chwili dołącza do nich zapach niebieskiej róży, stanowiącej hybrydę z różą japońską, wnosząc do kompozycji subtelny, kwiatowy aspekt. Ciepło całości zapewnia ambrette, wibrujący akordami piżma i irysa.

Historia zapachu
Tiffany Rose Gold nawiązuje do domu jubilerskiego Tiffany & Co, oddając mu w ten sposób hołd. Każda linia tego wibrującego światłem flakonu o barwach różowego złota, inspirowanego kształtem oszlifowanego diamentu, nawiązuje do mistrzowskiej sztuki jubilerskiego rzemiosła.

Flakon kryje w sobie zapach, który jest pełen wibrującej energii i magnetyzmu, podobnie jak kobieta, która go nosi. Kluczowe składniki kompozycji zapachowej wygrawerowano bezpośrednio na korpusie flakonu. Złota zawartość flakonu tworzy imponujący kontrast ze zdobieniem szyjki w klasycznym odcieniu „Tiffany Blue”.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, ambra
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe, piżmowe

Legendarne klejnoty marki Tiffany & Co. definiują najwyższą jakość rzemiosła jubilerskiego, ekskluzywność i elegancję. Życie króla diamentów, jak nazywany był założyciel marki Charles Lewis Tiffany, było naznaczone pasją do najpiękniejszych drogich kamieni i niezwykłych projektów biżuterii.

Kultowy turkusowy kolor, znany jako Tiffany blue, jest oznaką luksusu, podobnie jak sama nazwa marki. Towarzyszy historii firmy, od pudełek, przez samą biżuterię aż po design perfum Tiffany. Pierwsze zapachy powstały w latach 80-tych ubiegłego wieku – kwiatowy Tiffany for Women i korzenny Tiffany for Men. Również w perfumach marki obecne są najczystsze esencje, wyjątkowość i elegancja oraz wyjątkowe uczucie dotyku drogiej biżuterii na gołej skórze.

Od czasu powstania w 1837 r. marka oczarowała stopniowo cały świat. Także dziś ponadczasowa biżuteria Tiffany & Co. przywołuje wspomnienie najważniejszych momentów.