Tiffany & Co.Tiffany & Co. Rose Gold mleczko do ciała dla kobiet

Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold mleczko do ciała dla kobiet
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold mleczko do ciała dla kobiet
200 ml
128,80

Ponad 5 szt. w magazynie | 64,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TIF02244
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Ciesz się luksusowym zapachem także podczas swoich porannych i wieczornych zabiegów w łazience. Produkt do pielęgnacji ciała Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold dopieści nie tylko Twoje zmysły ulubionym zapachem, ale też zadba o Twoją skórę.

Właściwości:

  • odżywia i pielęgnuje skórę
  • uzupełnia klasyczny zapach z tej samej serii

Skład

Konsystencja
mleczko

Legendarne klejnoty marki Tiffany & Co. definiują najwyższą jakość rzemiosła jubilerskiego, ekskluzywność i elegancję. Życie króla diamentów, jak nazywany był założyciel marki Charles Lewis Tiffany, było naznaczone pasją do najpiękniejszych drogich kamieni i niezwykłych projektów biżuterii.

Kultowy turkusowy kolor, znany jako Tiffany blue, jest oznaką luksusu, podobnie jak sama nazwa marki. Towarzyszy historii firmy, od pudełek, przez samą biżuterię aż po design perfum Tiffany. Pierwsze zapachy powstały w latach 80-tych ubiegłego wieku – kwiatowy Tiffany for Women i korzenny Tiffany for Men. Również w perfumach marki obecne są najczystsze esencje, wyjątkowość i elegancja oraz wyjątkowe uczucie dotyku drogiej biżuterii na gołej skórze.

Od czasu powstania w 1837 r. marka oczarowała stopniowo cały świat. Także dziś ponadczasowa biżuteria Tiffany & Co. przywołuje wspomnienie najważniejszych momentów.