THD Elisir Pino Silvestre olejek zapachowy

THD Elisir Pino Silvestre olejek zapachowy
THD Elisir Pino Silvestre olejek zapachowy
15 ml

Kod: THD01627 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis perfum THD Elisir Pino Silvestre
Skład

Olejek zapachowy THD Elisir Pino Silvestre nada Twojemu domowi przyjemny zapach, zmieniając każde miejsce w przytulne i pełne harmonii wnętrze.

Właściwości:

  • drzewny zapach
  • ziołowy aromat

Sposób użycia:
Wlej odpowiednią ilość oleju, aby uzyskać pożądaną intensywność zapachu w pomieszczeniu. Na trwałość zapachu mają wpływ temperatura, wentylacja i miejsce, z którego uwalniany jest olej. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
sosna
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, ziołowy

O marce THD

p>Dzięki dyfuzorom zapachowym THD Twój dom będzie pięknie pachniał, co wprowadzi do niego nadzwyczaj przyjemną atmosferę. Włoska marka THD powstała w 2005 roku z myślą o tym, aby każdy mógł zadbać o zachwycający zapach w mieszkaniu.
Firma zajmuje się produkcją kadzidełek, świec i dyfuzorów zapachowych. Dyfuzory zapachowe THD służą nie tylko po to, aby wnętrza cudownie pachniały, ale pełnią też funkcje dekoracyjne. Wkłady do dyfuzorów zapachowych THD powstały w oparciu o składniki najwyższej jakości. W ofercie marki znajdują się zapachy odświeżające, energetyzujące czy relaksujące.
Za sprawą dyfuzorów zapachowych THD wprowadzisz do swojego mieszkania przytulną lub romantyczną atmosferę. Wpłyną też stymulująco na Twój umysł i poprawią koncentrację. Dyfuzory zapachowe THD świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni, korytarzu, łazience i biurze. Wyłącznie od Ciebie zależy, gdzie umieścisz dyfuzor. Dyfuzory zapachowe THD to gwarancja radości, jaka towarzyszy wspaniałym aromatom!

Recenzje THD Elisir Pino Silvestre