Przejdź do głównej zawartości

Thayers

Toner #1 w USA* zapewniający odświeżoną, nawilżoną i promienną skórę

Thayers

Wysokiej jakości, naturalne i cieszące się długą tradycją, sięgającą lat 40-tych XIX wieku – to wszystko charakteryzuje amerykańską markę Thayers. Jej asortyment obejmuje toniki, mgiełki do twarzy, balsamy do ciała oraz mydła, czyli kosmetyki zapewniające doskonałą pielęgnację skórze twarzy i ciała. Ich skład zawiera między innymi oczar wirginijski, który dzięki właściwościom ściągającym, tonizującym i antyoksydacyjnym zyskał status gwiazdy wśród składników wykorzystywanych przez markę Thayers i stał się powodem, dla którego tak wiele osób pokochało tę markę.

Henry Thayer już w 1847 roku rozpoczął próby wykorzystania mocy oczaru wirginijskiego i innych roślin, wykazujących korzystny wpływ na skórę twarzy i ciała. Po ukończeniu studiów medycznych na bostońskim uniwersytecie, Henry otworzył swój sklep, Henry Thayer & Company, na rogu ulic Main i Essex w Cambridge. Sprzedawał artykuły drogeryjne, a także preparaty medyczne dla wojska w czasie wojny secesyjnej. Jego głównym celem było tworzenie naturalnych ekstraktów w mocno skoncentrowanej formie, dlatego z czasem zaczął produkować płynne wyciągi w postaci wywarów, nalewek, okładów czy syropów.

Wypróbuj słynny tonik Thayers i inne produkty wzbogacone ekstraktem z organicznego oczaru wirginijskiego, pozyskiwanego przez markę Thayers na rodzinnej farmie w Connecticut. Wytwarzane tradycyjną metodą bez destylacji, kosmetyki te zawierają wyjątkowo dużo tanin, znanych z właściwości ściągających i przeciwutleniających. Wybierz na przykład tonik z oczarem wirginijskim bez zawartości alkoholu Thayers Witch Hazel Toner (Original), który przywróci naturalną równowagę skóry, wygładzi ją i ściągnie rozszerzone pory.

cały tekst ukryć tekst