Przejdź do głównej zawartości

Toner #1 w USA* zapewniający odświeżoną, nawilżoną i promienną skórę

Thayers teraz w Notino


Przygotuj się na promieniejącą blaskiem cerę dzięki ściągającym tonikom, płynom i mgiełkom do twarzy marki Thayers Natural Remedies! Linia wegańskich produktów do pielęgnacji skóry z unikalnym dodatkiem aloesu i oczaru wirginijskiego w jakości bio.

98% SUBSTANCJI POCHODZENIA NATURALNEGO


Nasze ściągające toniki, płyny i mgiełki do twarzy zawierają organiczny aloes i oczar wirginijski. Stosujemy oczar, który nie jest destylowany, dzięki czemu zachowuje nawet o 195% więcej dobroczynnych tanin. Zamiast destylacji stosujemy macerację jako metodę ekstrakcji: zanurzamy rozdrobniony oczar i aloes w wodzie, aby stopniowo je zmiękczyć, uzyskując w ten sposób naszą własną, niepowtarzalną kompozycję oczaru i aloesu. Proces ten przypomina parzenie herbaty.

Odkryj bestsellery marki Thayers

TONIK

Przygotuj się na pełnię blasku z tonikiem Thayers!

Odkryj kultowy, bezalkoholowy tonik Thayers i ciesz się przepięknie rozświetloną cerą! Naniesiony na świeżo oczyszczoną skórę zapewni jej 8-godzinne nawilżenie, ściągnie pory i zrównoważy pH skóry. Nasz tonik zawiera 98% substancji pochodzenia naturalnego, dzięki czemu jest przyjazny dla każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej!

TONIK NR 1 W USA

88% klientów dostrzega efekty działania toniku*

„Budzę się z nawilżoną i rozświetloną skórą.“

„Moje pory są drastycznie mniejsze, a tonik pięknie oczyszcza moją skórę.“

* Wyniki oparte na testach konsumenckich.

MGIEŁKA

Nawilżająca pielęgnacja zawsze, kiedy jej potrzebujesz!

Bezalkoholowa mgiełka do twarzy to doskonały sposób, by zapewnić skórze nawilżenie, kiedy tylko tego potrzebuje. Możesz ją zawsze nosić przy sobie, gdziekolwiek się wybierasz! Stosowana w ramach ostatniego kroku po naniesieniu makijażu, mgiełka zapewni Ci efekt naturalnie i zdrowo rozświetlonej cery.

ŚCIĄGAJĄCY PŁYN DO TWARZY

Oczyść skórę z pomocą naszego delikatnego płynu ściągającego!

Nasz delikatny płyn ściągający z oczarem wirginijskim i aloesem nawilża i równoważy pH skóry, przeciwdziałając nadmiernej produkcji sebum i powstawaniu niedoskonałości. Płyn do twarzy oczyszcza skórę, wygładzając jej strukturę i odsłaniając naturalny blask. Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej, zyska nawilżenie na najbliższe 8 godzin, stanie się wyraźnie jaśniejsza, a pory ściągnięte.

MARKA Z TRADYCJAMI

Jakość wprost z farmy dla Twojej skóry


Od 170 lat marka Thayers buduje tradycję naturalnych eliksirów, które stały się niezbędnym wyposażeniem w wielu domach. Nasz oczar wirginijski uprawiany jest i zbierany ręcznie wyłącznie dla marki Thayers na rodzinnej farmie w Fairfield County w stanie Connecticut.