TePeExtra Soft szczoteczki międzyzębowe mix

TePe Extra Soft szczoteczki międzyzębowe mix
TePe Extra Soft szczoteczki międzyzębowe mix
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
30,20

Zaoszczędź 39%
6 szt.
18,30

W magazynie | 3,05 / 1 szt., w tym VAT | Kod: TET1401

Orange 0,45 mm + Red 0,5 mm + Blue 0,6 mm + Yellow 0,7 mm + Green 0,8 mm + Violet 1,1 mm  

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Szczoteczka międzyzębowa TePe Extra Soft jest niezbędnym przyborem do higieny jamy ustnej. Dostaje się także do trudno dostępnych miejsc, zapobiegając powstawaniu próchnicy zębów.

Właściwości:

  • zadba o perfekcyjne wyczyszczenie przestrzeni międzyzębowych
  • gwarantuje łatwą manipulację i użycie
  • nie podrażnia i nie uszkadza zębów ani dziąseł
  • produkt jest odpowiedni także do implantów, aparatów na zęby i mostków

Sposób użycia:
Włóż szczoteczkę do przestrzeni międzyzębowej i wyczyść ruchem do przodu i do tyłu.

Kosmetyki TePe | TePe – jakość w higienie jamy ustnej. Szwedzka rodzinna firma TePe założona w 1965 r. zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą skutecznych produktów wysokiej jakości do higieny jamy ustnej.
Marka TePe stawia sobie za cel podniesienie świadomości w zakresie higieny jamy ustnej, a zwłaszcza świadomości, jak ważne jest czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, które podnosi zdrowie całej jamy ustnej oraz przyczynia się do podniesienia jakości życia na całym świecie.
Wielu ludzi zaniedbuje pielęgnację przestrzeni międzyzębowej. Zwykłe szczoteczki do zębów czyszczą tylko częściowo powierzchnię zębów, więc w jamie ustnej pozostaje wiele szkodliwych bakterii, które skrywają się w przestrzeniach między zębami. Mogą one powodować zapalenie dziąseł, próchnicę i nieświeży oddech.
Rozwiązaniem jest regularne stosowanie narzędzi przeznaczonych specjalnie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe TePe produkuje się w wielu wariantach (modelach i rozmiarach), by jak najlepiej odpowiadały na indywidualne potrzeby. Poszczególne serie różnią się kolorem, dzięki czemu wybór jest prostszy. Wszystkie natomiast posiadają szczególne właściwości, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.  Dla bezpieczeństwa stosowania metalowe części pokryte są plastikiem. Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu umożliwiony jest dostęp zarówno do przestrzeni między przednimi, jak i trzonowymi zębami, a ergonomiczny kształt uchwytów z materiału nadającego się do recyklingu zapewnia łatwe i wygodne użytkowanie. Szczoteczki międzyzębowe i inne produkty do pielęgnacji jamy ustnej marki TePe tworzone są we współpracy ze stomatologami.
Motto marki TePe brzmi: „Zależy nam na waszym zdrowym uśmiechu“.