Pomarańczowa szminka

Bestsellery

Nie obawiaj się pomarańczowej szminki i podkreśl usta w oryginalny sposób. Kiedy już znajdziesz odpowiedni dla siebie odcień, nigdy nie zrezygnujesz z tego koloru. Pomarańcze nie są tak wyraziste jak czerwienie, ale pięknie podkreślają opaleniznę i cały makijaż.

Który odcień pomarańczowej szminki wybrać?

  • Nasycona odcień pomarańczowej szminki potrafi optycznie wybielić zęby i pięknie podkreślić Twój makijaż.
  • Dzięki świetliście pomarańczowej szmince Twoja twarz będzie sprawiać wrażenie bardziej wypoczętej. Ten odcień świetnie wyglądać szczególnie u kobiet o ciemniejszej karnacji.
  • Koralowa szminka łączy w sobie różowe i pomarańczowe odcienie i pasuje właściwie każdemu, zwłaszcza blondynkom o jasnej karnacji. Będzie stanowić idealne dopełnienie codziennego makijażu.

Błyszcząca czy matowa pomarańczowa szminka?

W letnich miesiącach sięgaj po lżejsze formuły szminek i wybierz nawilżającą pomarańczową szminkę lub błyszczyk do ust w pomarańczowych odcieniach. Przy wieczorowym makijażu odważ się na trwałą matową pomarańczową szminkę o wyższym poziomie pigmentacji, która podkreśli usta i nada im nasyconą barwę.

Pomarańcze to dla Ciebie za mało? Wypróbuj też inne odcienie, takie jak wyraziste fiolety, dyskretne nude lub ekstrawaganckie czarne szminki!