Koralowa szminka

Bestsellery

Podkreśl swoje usta sprawdzonym odcieniem koralowej szminki, która pasuje każdemu! Koralową szminkę możesz nosić do pracy, ale zapunktujesz w niej również na imprezie. Wybierz najlepszy odcień koralowej szminki i zostań gwiazdą wieczoru!

Koralowa szminka w połysku czy macie?

Wybierając szminkę, weź pod uwagę również kształt swoich ust, porę roku oraz okazje, przy których masz zamiar ją stosować:

  • Nawilżającą, błyszczącą koralową szminkę lub błyszczyk do ust pokochasz szczególnie w letnich miesiącach, kiedy usta potrzebują porządnej dawki nawilżenia. Szczególnie korzystny efekt zauważysz przy wąskich ustach – doda im objętości.
  • Matowa koralowa szminka o wysokiej pigmentacji będzie świetna przy pełnych ustach. Sprawdzi się szczególnie w chłodniejszych miesiącach lub na wieczorowe okazje. 

Niezależnie od tego, czy wybierzesz trwałą szminkę o koralowym odcieniu, matowym lub błyszczącym finiszu, zadbaj o dopasowanie koloru szminki do swojej stylizacji. Tylko w ten sposób wykorzystasz w pełni potencjał tego odcienia szminki! 

Odpowiednia pielęgnacja ust = dłuższa wytrzymałość koralowej szminki

Chcesz pomalować usta trwałą szminką koralową i zastanawiasz się, jak przedłużyć jej trwałość? Nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu i zrób peeling ust lub nałóż na nie maseczkę nawilżającą!

Postaw na jakość, którą oferują koralowe szminki marek Rimmel, L´Oréal Paris czy Catrice i ciesz się soczystym makijażem ust!