Fioletowa szminka

Masz wybrane
  • Fioletowy
Filtr
Bestsellery

Nie obawiaj się fioletowych szminek i podkreśl swoje usta w wyjątkowy sposób! Fioletowa szminka stanowi doskonały wybór dla czarnowłosych kobiet z zielonymi oczami i jasną cerą. Niektóre z odcieni fioletu będą jednakże pasować każdej z nas. Dobierz odpowiedni odcień i ciesz się idealnym i oryginalnym makijażem. Wolisz barwy lila, purpury czy ultrafiolet?

Jaki odcień fioletu wybrać dla siebie?

  • Jasnofioletowe szminki o różowym odcieniu w błyszczącej wersji optycznie zwiększą wąskie usta. 
  • Ciemnofioletowe szminki w matowym wydaniu będą się doskonale prezentować na pełnych ustach.

Jeśli Twoje usta mają tendencję do przesuszenia, wybierz nawilżającą fioletową szminkę. A jeśli zwykle odcień szminki szybko znika z Twoich ust, sięgnij po trwałe fioletowe szminki, które pozostaną na Twoich ustach przez cały dzień i wieczór. 

Nasza wskazówka: Wykorzystaj fiolet w całym makijażu i stylizacji! Wybierz fioletowe cienie do powiek, zadbaj o manicure w podobnej gamie kolorystycznej i dobierz akcesoria w odcieniach fioletu. Pamiętaj jednak, że mniej znaczy lepiej, dlatego unikaj przesady.

Zanim naniesiesz ciemny fiolet na usta…

Pamiętaj o starannej pielęgnacji ust. W przypadku ciemnych odcieni, zwłaszcza tych matowych, należy szczególnie zadbać o skórę ust. Ciemne odcienie mogą podkreślać niedoskonałości na twarzy i ustach. Dlatego przed aplikacją zastosuj peeling, a po nim nałóż nawilżającą maskę do ust! Nie zapomnij również o balsamie do ust, który powinien znaleźć się w każdej torebce.

Wybierz wysokiej jakości szminkę, która Cię nie zawiedzie! Postaw na błyszczącą lub matową fioletową szminkę Maybelline, GA-DE czy Lancôme. Lubisz zmieniać kolory? Dodaj do zamówienia również klasyczną czerwoną lub ekstrawagancką czarną szminkę!