Brązowa szminka

Bestsellery

Uzupełnij swój codzienny makijaż delikatnym odcieniem brązowej szminki. Wieczorem natomiast sięgnij po ciemne wersje brązowych szminek o bordowym odcieniu. Na notino.pl możesz dobrać najlepszą brązową szminkę, dopasowując jej odcień do swojego kolorytu cery, barwy włosów, jej właściwości czy rodzaju aplikatora, z którym najlepiej Ci się pracuje.

Komu pasuje brązowa szminka?

  • Ciepłe odcienie czerwonobrązowych szminek pięknie podkreślą urodę kobiet o ciemnobrązowych włosach i rudzielców o piegowatej cerze. 
  • Czarnowłose kobiety o jasnej cerze będą się pięknie prezentować w chłodnych odcieniach ciemnobrązowych szminek o fioletowych podtonach. 

Jak wykonać idealny makijaż ust brązową szminką?

  • Zacznij od obrysowania konturów warg kredką do ust w odcieniu podobnym do szminki. 
  • Aplikuj szminkę, najlepiej za pomocą pędzelka. 
  • Na pierwszą warstwę szminki przyłóż chusteczkę i przez jedną jej warstwę delikatnie przypudruj usta pudrem transparentnym
  • Na zakończenie nanieś ostatnią warstwę szminki.

Jak zrobić najlepsze wrażenie?

Wybierając brązową szminkę nie zapominaj, że zęby mogą przy niej wyglądać na bardziej żółte niż w rzeczywistości. Dlatego też należy zadbać o dokładną higienę jamy ustnej. Aby szminka wyglądała jak najlepiej na ustach, zadbaj o ich prawidłową pielęgnację, która obejmuje peeling do ust oraz nawilżanie przy pomocy balsamu czy maski do ust.

Postaw na jakość, którą oferują błyszczące i matowe brązowe szminki L´Oréal Paris, Maybelline czy Lancôme i ciesz się z pięknego makijażu ust. Jeden odcień szminki Ci nie wystarczy? Dobierz klasyczną czerwień lub popularną koralową szminkę!