Przejdź do głównej zawartości

MAYBELLINE

O marce Maybelline

Historia marki Maybelline sięga roku 1915, gdy młoda Amerykanka Mabel Williams wyprodukowała własny oryginalny preparat do podkreślenia oczu. Niedługo potem tusz do rzęs Maybelline trafił na stałe do kosmetyczek większości kobiet w całych Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu firma Maybelline, działająca początkowo jako małe rodzinne przedsiębiorstwo z kosmetykami upiększającymi, przebiła się do grona najlepszych marek beauty, nie tylko w Ameryce.

 


Maybelline make-up oferuje kreatywne, zawsze zgodne z trendami i jednocześnie dostępne cenowo kosmetyki. Inspiracja nowojorskim stylem życia i innowacyjne podejście przy opracowywaniu nowych produktów gwarantują, że z bogatego portfolio marki każda kobieta wybierze coś dla siebie.
Obecnie Maybelline może się poszczycić współpracą z czołowymi projektantami podczas tygodni mody na całym świecie, gdzie dyktuje trendy w makijażu na kolejne sezony. Wypróbuj Maybelline, makijaż inspirowany miejskim stylem życia, daj się unieść fali najnowszych trendów w świecie urody.

cały tekst ukryć tekst