Szampony przeciwłupieżowe

Masz wybrane
  • Włosy z łupieżem
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   39
  •   6
  •   1
Bestsellery

Walczysz się z łupieżem? Nie jesteś sam.

Szacuje się, że z problemem łupieżu boryka się w swoim życiu połowa populacji. Przykre swędzenie i drobne cząsteczki obumarłego naskórka, które spada na ubranie to niewątpliwie nic przyjemnego. Łupież ma różne przyczyny, do których zaliczamy odwodnienie skóry, brak substancji odżywczych, zmniejszoną odporność, ale również stosowanie niewłaściwego szamponu i innych kosmetyków do włosów. Aby wyleczyć skórę, używaj specjalistycznych produktów przeciwłupieżowych.

Najpierw użyj specjalnego szamponu przeciwłupieżowego! Szampon na łupież nawilża skórę głowy, zapobiega rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów powodujących łuszczenie skóry i zawiera substancje łagodzące, które eliminują swędzenie skóry. Dobrej jakości szampon przeciwłupieżowy nie tylko usuwa istniejący łupież, ale zapobiega również jego nawrotom.

Wybierz najlepszy szampon przeciwłupieżowy na Notino i ciesz się pięknymi włosami i zdrową skórą głowy! W naszej szerokiej ofercie znajdziesz szampony znanych marek Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay, Neutrogena, VichyZiaja i innych.