SylvecoDental Care Naturalna pasta do zębów

Sylveco Dental Care Naturalna pasta do zębów
Sylveco Dental Care Naturalna pasta do zębów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
28,20

Zaoszczędź 40%
smak Herbal 100 ml
16,80

W magazynie | 16,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SLV0059
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Pasta do zębów Sylveco Dental Care nie zawiera fluorków i wzmacnia zęby w sposób naturalny. Jest odpowiednia przede wszystkim do wrażliwych zębów i dziąseł.

Właściwości:

  • chroni zęby przed próchnicą
  • czyści zęby

Skład:

  • nie zawiera fluorków

Sposób użycia:
Stosuj co najmniej 2× dziennie.

Polska marka specjalistycznych kosmetyków Sylveco zajmuje się przede wszystkim skórą wrażliwą ze skłonnością do alergii. Podstawowym składnikiem preparatów kosmetycznych jest wyciąg z kory brzozowej zawierający betulinę i kwas betulinowy. Ta substancja czynna jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie bardzo delikatna dla skóry.
Marka Sylveco kładzie duży nacisk na ochronę przyrody, w swoich preparatach korzysta pełnymi garściami z naturalnego bogactwa. Stara się w efektywny sposób przy pomocy wybranych składników roślinnych przywrócić skórze naturalną równowagę, młody wygląd i piękno.
Firma Sylveco została założona w 1992 roku przez Stanisława Pielę. Na podstawie innowacyjnej technologii, wykorzystującej jako główną substancję aktywną korę brzozy, wyprodukował wiele preparatów kosmetycznych wysokiej jakości, które są dostępne na rynku w przystępnych cenach. Postaw na przyrodę i sprawdź siłę zamkniętą w korze brzozy!