Sylveco Dental Care

naturalna pasta do zębów bez fluoru

Sylveco Dental Care naturalna pasta do zębów bez fluoru
smak Herbal 100 ml

Kod: SLV0059 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Sylveco Dental Care
smak Herbal 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Sylveco Dental Care

Pasta do zębów Sylveco Dental Care nie zawiera fluorków i wzmacnia zęby w sposób naturalny. Jest odpowiednia przede wszystkim do wrażliwych zębów i dziąseł.

Właściwości:

  • chroni zęby przed próchnicą
  • czyści zęby

Skład:

  • nie zawiera fluorków

Sposób użycia:
Stosuj co najmniej 2× dziennie.

O marce Sylveco

Polska marka specjalistycznych kosmetyków Sylveco zajmuje się przede wszystkim skórą wrażliwą ze skłonnością do alergii. Podstawowym składnikiem preparatów kosmetycznych jest wyciąg z kory brzozowej zawierający betulinę i kwas betulinowy. Ta substancja czynna jest niezwykle skuteczna, a jednocześnie bardzo delikatna dla skóry.
Marka Sylveco kładzie duży nacisk na ochronę przyrody, w swoich preparatach korzysta pełnymi garściami z naturalnego bogactwa. Stara się w efektywny sposób przy pomocy wybranych składników roślinnych przywrócić skórze naturalną równowagę, młody wygląd i piękno.
Firma Sylveco została założona w 1992 roku przez Stanisława Pielę. Na podstawie innowacyjnej technologii, wykorzystującej jako główną substancję aktywną korę brzozy, wyprodukował wiele preparatów kosmetycznych wysokiej jakości, które są dostępne na rynku w przystępnych cenach. Postaw na przyrodę i sprawdź siłę zamkniętą w korze brzozy!