Pasta do zębów bez fluoru

Bestsellery

Wysokiej jakości pasty do zębów bez fluoru

Nadwrażliwość lub alergia na fluor nie muszą już stanowić przeszkody w odpowiedniej higienie jamy ustnej. Myj swoje zęby pastą bez fluoru i chroń je przed próchnicą. Fluor to podstawowy składnik większości past do zębów – chroni szkliwo i hamuje aktywność bakterii. Pasta do zębów bez fluoru zawiera natomiast substancje, które równie skutecznie chronią Twoje zęby i dziąsła.

Czym jest fluor?

Fluor znajdziesz w wodzie, rybach morskich, soli lub czarnej herbacie. Oraz oczywiście w wielu pastach do zębów. Fluor stanowi istotną substancję, wchodzącą w skład ludzkiego ciała, przyczyniając się do zdrowia zębów i kości. Uważaj jednak na możliwe, choć rzadkie przedawkowanie fluoru – fluorozę, która powoduje nieodwracalne przebarwienie zębów. Jeśli chcesz uniknąć nadmiernego spożycia fluoru, wypróbuj pastę do zębów bez fluoru.

Wybierz najlepszą pastę do zębów bez fluoru

  • Pasta dla dzieci bez fluoru stanowi idealny wybór dla najmłodszych, których nie chcesz wystawiać na ryzyko fluorozy. Dzieci są szczególnie narażone na przebarwienia szkliwa z uwagi na to, że często połykają pastę podczas mycia zębów.
  • Pasta bez fluoru do wrażliwych zębów przeciwdziała nadwrażliwości szkliwa zębów.
  • Wybielająca pasta do zębów bez fluoru pomoże zachować naturalną biel zębów.
  • Naturalne pasty do zębów bez fluoru zapewniają odpowiednią higienę jamy ustnej przy wykorzystaniu naturalnych składników i odświeżających oddech ziół.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj pasty do zębów wybierzesz, pamiętaj o innych produktach, niezbędnych w higienie jamy ustnej oraz walce z płytką nazębną – wybierz odpowiednie szczoteczki do zębów, szczoteczki międzyzębowe czy nić dentystyczną.