SwissdentProfi Colours szczoteczki do zębów soft - medium

Swissdent Profi Colours szczoteczki do zębów 3 szt. soft - medium
Swissdent Profi Colours szczoteczki do zębów 3 szt. soft - medium
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
39,00

Zaoszczędź 20%
black, yellow, green 3 szt.
31,02

W magazynie | 10,34 / 1 szt., w tym VAT | Kod: SWD0180
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Opis:
Szczoteczka do zębów Swissdent Colours Soft-Medium dokładnie czyści zęby za pomocą średnio miękkiego włosia. Mała główka szczoteczki umożliwia dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Włókna szczoteczki są wyprofilowane tak, by kształt dopasował się do zęba i doskonale go wyczyścił. Rączka szczoteczki była zaprojektowana zgodnie z ergonomią narzędzi stomatologicznych, dzięki czemu gwarantuje wygodne manipulowanie i efektywne czyszczenie zębów. Zyskaj zniewalająco piękny uśmiech z produktami do pielęgnacji jamy ustnej Swissdent.

Działanie:

  • czyste zęby nawet w najtrudniej dostępnych miejscach

Właściwości

Twardość włókien
soft, medium

Kosmetyki Swissdent | Szwajcarskie kosmetyki dentystyczne Swissdent należą do najskuteczniejszych produktów do wybielania zębów, zalecanych także często przez stomatologów. Produkty są efektem najnowocześniejszych, długoletnich badań.
Preparaty zawierają aktywne, naturalne formuły z enzymów papainy i bromelainy. W połączeniu z nadtlenkiem wapnia stanowią doskonały system wybielający. Pasty do zębów są bardzo delikatne i mają niski współczynnik ścieralności. Zawarte w nich enzymy rozpuszczają kolorowe pigmenty na powierzchni zęba. Produkty zawierają nadtlenki, koenzym Q10 i witaminę E. Nadtlenki wyraźnie redukują przebarwienia, koenzym Q10 jest skutecznym dodatkiem przy leczeniu parodontozy, a witamina E pomaga utrzymać zdrowe dziąsła.