Swiss ArabianRoyal Mystery woda perfumowana dla kobiet

Swiss Arabian Royal Mystery woda perfumowana dla kobiet
Swiss Arabian Royal Mystery woda perfumowana dla kobiet
100 ml
246,00

W magazynie | 246,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAB01030
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Podaruj sobie intensywne doznania zmysłowe. Damska woda perfumowana Swiss Arabian Royal Mystery kryje smakowite aromaty, którym trudno się oprzeć, szczególnie jeśli uwielbiasz słodkości.

  • zapach owocowy
  • zapach szyprowy
  • dla nowoczesnej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
melon, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
frezja, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, rabarbar, bursztyn, paczuli
Grupy zapachów
owocowe, szyprowe

Marka Swiss Arabian powstała w roku 1974 i do dziś pod tą nazwą znajdziemy jedne z najpopularniejszych arabskich perfum. Produkcja orientalnych zapachów odbywa się współcześnie przy współpracy ze znaną szwajcarską firmą Givaudan Roure, która jest jednym z najbardziej cenionych dostawców luksusowych składników i materiałów, niezbędnych do produkcji perfum. Prowadzi również słynną na całym świecie wybitną szkołę perfumiarską.
Piękne aromaty przywołujące na myśl egzotyczne kraje umieszcza się w wyrafinowanych flakonikach, które są ozdobą każdej toaletki. Zmysłowe zapachy podkreślają piękno i urok kobiet oraz męskość, dumę i surową urodę mężczyzn. Wypróbuj luksusową woń egzotyki!