SplatBiomed Trio Superwhite wzmacniająca pasta do zębów Z olejkiem kokosowym.

Splat Biomed Trio Superwhite wzmacniająca pasta do zębów Z olejkiem kokosowym.
Splat Biomed Trio Superwhite wzmacniająca pasta do zębów Z olejkiem kokosowym.
Zaoszczędź
15,00

Zaoszczędź 6%
100 g
14,00

W magazynie | 14,00 / 100 g, w tym VAT | Kod: SPT02044
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Pasta do zębów Splat Biomed Trio Superwhite nie zawiera fluorków i wzmacnia zęby w sposób naturalny. Jest odpowiednia przede wszystkim do wrażliwych zębów i dziąseł.

Właściwości:

  • wybiela zęby
  • zmniejsza wrażliwość zębów
  • walczy z próchnicą zębów i osadem nazębnym
  • pielęgnuje dziąsła

Skład:

  • produkt wegański
  • bez fluorku

Sposób użycia:
Stosuj co najmniej 2× dziennie. Czyść zęby dokładnie co najmniej przez 2 minuty.

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.