Skip to main content

Smells Like SpellsNorse Magic Kvasir pałeczki zapachowe (harmony/wisdom)

2×
Smells Like Spells Norse Magic Kvasir pałeczki zapachowe (harmony/wisdom)
Smells Like Spells Norse Magic Kvasir pałeczki zapachowe (harmony/wisdom)
50 g
32,00

W magazynie | 64,00 / 100 g, w tym VAT | Kod: SML02076
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Kadzidełka zapachowe Smells Like Spells Norse Magic Kvasir są odpowiednie do rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu i stworzenia przyjemnej atmosfery. Działają antystresowo, wpływają pozytywnie na psychikę, uspokajają umysł, mają też działania dezynfekcyjne.

Właściwości:

  • korzenny aromat
  • ziołowy aromat
  • produkt wegański

Skład:

  • 100% naturalnych składników
  • nietoksyczny skład

Sposób użycia:
Zapal czubek kadzidełka zapachowego i zdmuchnij płomień. Umieść kadzidełko w podstawce. Zadbaj, aby w pomieszczeniu nie było przeciągów. Podstawkę ustaw na stabilnej powierzchni, aby zapobiec przewróceniu się kadzidełka. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
kadzidło, zioła, agar, lukrecja
Rodzaj zapachu do domu
ziołowy, korzenny

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…