Patyczki zapachowe

Bestsellery

Spraw, aby Twój dom lub biuro wypełniły się pięknym zapachem i ciesz się chwilą wytchnienia od codziennego stresu. Patyczki zapachowe tworzą przyjemną atmosferę, pozytywnie wpływają na stan psychiczny i stanowią nowoczesny dodatek do każdego wnętrza. Wybierz luksusowe patyczki zapachowe Smells like Spell lub Ashleigh & Burwood London!

Działanie patyczków zapachowych

Patyczki zapachowe wykorzystasz w aromaterapii, która walczy ze stresem i zmęczeniem przy pomocy zapachu. Dodatkowo wykazują działanie dezynfekujące. Na notino.pl znajdziesz zapachy, które stymulują koncentrację, wprowadzają w romantyczny nastrój lub zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Który wybierzesz?

Łatwe w stosowaniu patyczki zapachowe

Zapal końcówkę patyczka zapachowego i zdmuchnij płomień, pozwalając mu się tlić. Umieść go na stabilnej powierzchni na podstawce na patyczki zapachowe. Uważaj na przeciągi, dzieci lub zwierzęta domowe, które mogłyby zrzucić patyczek.

Wzmocnij działanie naturalnych patyczków zapachowych do domu, tworząc idealną atmosferę relaksu. Razem z patyczkiem zapal również świeczkę, oprzyj się na poduszce, przykryj miękkim kocem, zrób sobie herbatę i doczytaj nieprzeczytaną książkę. Po prostu ciesz się chwilą tylko dla siebie.