Sergio Tacchini Uomo

woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

1×
Sergio Tacchini Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
100 ml

Kod: SET0035 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Sergio Tacchini Uomo
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Sergio Tacchini Uomo

Sergio Tacchini Uomo to luksusowy męski zapach, który jest przeznaczony dla odważnych, wyrafinowanych, eleganckich i charyzmatycznych mężczyzn. Perfumy Uomo w bardzo harmonijny sposób łączą świeże tony ambry oraz serce składające się z szałwii.

Głowę eleganckiego zapachu Sergio Tacchini Uomo tworzą unikalne tony ambry. W sercu ukrywają się urzekające nuty szałwii. W męskiej podstawie Uomo dominuje ciepłe drzewo cedrowe. Te ekskluzywne męskie perfumy  Sergio Tacchini idealnie nadają się do użycia w ciągu całego dnia, jak i również na wieczory spędzone w towarzystwie. Ze względu na ich długotrwały zapach możesz się nimi delektować przez cały dzień.

Prostota niezwykłego zapachu Sergio Tacchini Uomo doskonale podkreśli naturalną męską charyzmę i zwróci uwagę na Twoją odwagę.

Skład

Głowa
bursztyn
Serce
szałwia
Podstawa
cedr
Grupy zapachów
drzewne

O marce Sergio Tacchini

Perfumy Sergio Tacchini | Sergio Tacchini - Były  zawodowy tenisa i projektant mody. W wieku 17 lat został zawodowym tenisistą,  mistrzem Włoch, zwyciężył pięciokrotnie w singlu i w deblu w Davis Cup. Modną włoska markę Sergio Tacchini wniósł do tenisa, eksperymentował z kolorami i materiałami, wprowadzajc nowy styl. Na sukces nie trzeba było długo czekać, a produkcja rozprzestrzeniła się na inne sporty - narciarstwo, fitness, żeglarstwo, golf. Perfumy Sergio Tacchini adresowane są do ludzi aktywnych o sportowym duchu.

Ocena Sergio Tacchini Uomo

Dodać nową opinię

3.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne