SensodyneExtra Whitening pasta wybielająca do zębów z fluorem dla wrażliwych zębów

2×
Sensodyne Extra Whitening pasta wybielająca do zębów z fluorem dla wrażliwych zębów
Sensodyne Extra Whitening pasta wybielająca do zębów z fluorem dla wrażliwych zębów
Promocje
Zaoszczędź
37,00

Zaoszczędź 5%
3x75 ml
34,80

W magazynie | 15,47 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SES02850
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Doskonałe wybielanie zębów podczas ich mycia. Pasta wybielająca do zębów z fluorem dla wrażliwych zębów Sensodyne Extra Whitening, która pomaga zapewnić długotrwałą ochronę wrażliwych zębów wraz z efektem wybielenia. Teraz i Ty możesz cieszyć się ślicznym uśmiechem.

Właściwości:

  • wybielanie odpowiednie nawet dla wrażliwych zębów
  • przynosi ukojenie dla wrażliwych zębów
  • pomaga przywracać naturalną biel
  • zapewnia wszystkie plusy klasycznej pasty do zębów

Sposób użycia:
Nałóż pastę do zębów na szczoteczkę i dokładnie umyj zęby. Pasta Sensodyne Extra Whitening powinna być stosowana dwa razy dziennie.

Właściwości

Efekt
wybielanie

Kosmetyki Sensodyne | Sensodyne – to co najlepsze dla zdrowych zębów. Sensodyne to marka produktów do higieny jamy ustnej przeznaczonych specjalnie do wrażliwych zębów. Pierwsza pasta do zębów Sensodyne z dużą zawartością chlorku zapewniajacego uniewrażliwienie została wprowadzona na rynek w 1961 r. w USA i okazała się prawdziwym przełomem w kwestii wrażliwości zębów.
Wrażliwe zęby to bardzo powszechny problem, który potrafi bardzo utrudniać życie. Konsumpcja niektórych napojów i pokarmów staje się dla osób mających wrażliwe zęby prawdziwym utrapieniem, a czasem wstydliwym tabu. Przyczyną wrażliwości zębów są odkryte szyjki zebowe, które w naturalnym stanie chronione są przez szkliwo. W chwili, gdy dochodzi do kontaktu szyjek zębowych z czymś ciepłym, zimnym, słodkim czy kwaśnym, dochodzi do podrażnienia zakończeń nerwowych, co objawia się jako krótki, silny ból.
Chlorek potasu, który zawarty jest w pastach do zębów marki Sensodyne, przenika do zakończeń nerwowych i obniża wrażliwość nerwów. Obecnie chlorek strontu w sposób mechaniczny zatyka kanały zębowe, więc czynniki podrażniające nie dostają się do wrażlliwych nerwów.
Nagradzana przez specjalistów marka Sensodyne oferuje szeroką paletę specjalistycznych past do zębów, do których należy pasta Repair & Protect odbudowująca osłabione obszary zębów; Rapid – pasta przynosząca ulgę w bólu wrażliwych zębów do 60 sekund czy Sensodyne Pronamel chroniąca szkliwo przed kwasami. Oferta marki obejmuje produkty uzupełniające pielęgnację, do których należą płyny do płukania jamy ustnej, szczoteczki do zębów i nici dentystyczne najwyższej jakości.
Sensodyne oferuje kompleksową ofertę produktów walczących skutecznie z problemem wrażliwych zębów.