Skip to main content

Salvatore FerragamoSignorina woda toaletowa dla kobiet

12×
Salvatore Ferragamo Signorina woda toaletowa dla kobiet
Salvatore Ferragamo Signorina woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
385,00

Zaoszczędź 46%
100 ml
205,02

W magazynie | 205,02 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAF0519
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Wyobraź sobie słodycz, która przyciąga i hipnotyzuje sprawiając, że Twoja zmysłowość jest jeszcze bardziej podkreślona. Woda toaletowa dla kobiet Salvatore Ferragamo Signorina oczaruje Cię swoją wonią delikatnej pana cotty, otoczonej kwiatowymi nutami przełamanymi zadziornym pieprzem.

  • owocowo - kwiatowy zapach
  • dla kobiet lubiących podkreślać swą zmysłowość
  • idealny zapach na co dzień, przez cały rok

Skład zapachu
Salvatore Ferragamo Signorina to świeży zapach, który zawiera kwiatowe i owocowe nuty, które są niezwykle kobiece i magnetyczne. Na początku wyczuwalny jest żywy aromat różowego pieprzu, który w harmonijny sposób łączy się z akordami kwitnącego jaśminu i kwiecistych róż. Zapach kończy się delikatnie słodką nutą pochodzącą z aromatu pana cotty.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
liczi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
ryż, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kaszmir, mleko
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.