Przejdź do głównej zawartości

Resibo

O marce resibo

Wyrusz w świadomą podróż do świata piękna z kosmetykami, które czerpią inspirację z natury, w pełni ją respektując. Kosmetyki polskiej marki Resibo to wysokiej jakości wegańskie produkty do pielęgnacji skóry.

 

Ich formuły opierają się w co najmniej 95% na substancjach pochodzenia naturalnego i są produkowane w sposób, który nie obciąża środowiska. Misją założycieli marki Resibo jest stworzenie rzeczywistości, w której zaspokaja się potrzeby każdego rodzaju skóry, niezależnie od tego, czy borykasz się z trądzikiem, przedwczesnym starzeniem czy suchą skórą.

Pierwszym produktem marki Resibo był olejek do demakijażu. Formułę produktu stworzyła założycielka marki Ewelina Kwit-Betlej, która przez wiele lat bezskutecznie próbowała znaleźć na rynku produkt, odpowiadający na potrzeby jej trądzikowej cery. Żaden z powszechnie dostępnych, testowanych przez nią produktów nie spełniał jej oczekiwań, zaczęła więc pracować nad swoim własnym kosmetykiem. Po miesiącach eksperymentów, konsultacji i przetestowaniu 300 różnych receptur, w końcu udało jej się osiągnąć zamierzony cel. Powstał kosmetyk oczyszczający na bazie olejów naturalnych, który doskonale oczyszcza cerę, a jednocześnie jej nie wysusza. W 2014 roku olejek do demakijażu i inne produkty marki trafiły do sprzedaży, najpierw w Polsce, a następnie w innych krajach Europy, by ostatecznie swoją skutecznością i dobroczynnym wpływem na skórę cieszyć klientów na całym świecie.

Wypróbuj certyfikowane i nagradzane kosmetyki naturalne, które kładą duży nacisk na ekologię. Olejek do demakijażu Resibo Organic to pierwszy produkt w portfolio marki, który przyczynił się do jej powstania i sukcesu. Jego zbilansowana formuła nie tylko głęboko oczyszcza skórę, ale nawilża ją i odżywia. W zestawie znajdziesz również praktyczną ściereczkę do mycia twarzy. Wśród cieszących się dużą popularnością produktów tej marki znajdziesz naturalny krem przeciwsłoneczny Resibo Team Sunscreen, odżywczy krem regenerujący Resibo Organic, płyn micelarny o działaniu nawilżającym Resibo Organic oraz krem pod oczy Resibo przeciw obrzękom i cieniom.

cały tekst ukryć tekst