RenovalityOriginal Series olejek perfumowany dla kobiet

4×
Renovality Original Series olejek perfumowany dla kobiet
Renovality Original Series olejek perfumowany dla kobiet
20 ml
51,00

W magazynie | 255,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: RNV00306
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Olejek perfumowany Renovality Original Series przekona Cię, że aplikacja zapachu może stanowić kompleksowe doświadczenie zmysłowe. Jego kompozycja zapachowa sprawi, że zatrzymasz się w ciągu dnia, by cieszyć się każdą chwilą tego rytuału.

  • zapach cytrusowy
  • zapach kwiatowy
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
cytrusy, drzewo
Grupy zapachów
inne

Autentycznie naturalna czeska marka Renovality specjalizuje się w olejach kosmetycznych o najwyższej jakości. Wszystkie oleje są tłoczone na zimno, wyłącznie ze starannie dobranych roślin i zawierają maksymalną możliwą ilość substancji bioaktywnych. Nie dodaje się do nich żadnych syntetycznych składników, konserwantów, barwników czy olejów mineralnych, przez co można je uznać za prawdziwe roślinne złoto.

Specjalne fioletowe szkło, w którym są przechowywane wszystkie oleje Renovality, gwarantuje ich stabilność bioaktywną. Jednocześnie zapewnia aktywną ochronę przed słońcem i działanie jak naturalny filtr, który spowalnia rozpad molekularny naturalnych produktów.

W artykułach marki Renovality bez wątpienia mogą przebierać przedstawiciele wszystkich kategorii wiekowych. Docenisz olej rycynowy Renovality w pielęgnacji o suchą skórę, olej arganowy Renovality to bogate źródło antyoksydantów i witamin, a z kolei olej moringa Renovality wesprze cię w walce ze zmarszczkami. Którykolwiek z nich wybierzesz, masz pewność wyboru najlepszej możliwej pielęgnacji.