Przejdź do głównej zawartości

Renovality

O značce Renovality

Renovality, naturalna marka z Czech, specjalizuje się w olejkach kosmetycznych najwyższej jakości. Wszystkie oleje są tłoczone na zimno, wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych roślin i zawierają maksymalną możliwą ilość substancji bioaktywnych. Nie dodaje się do nich żadnych syntetycznych substancji, konserwantów, barwników ani olejów mineralnych, dzięki czemu stanowią prawdziwe roślinne złoto.

Specjalne fioletowe szkło, w którym przechowywane są wszystkie olejki Renovality, gwarantuje ich bioaktywną stabilność. Zapewnia również skuteczną ochronę przed światłem, działając jak naturalny filtr spowalniający rozkład molekularny produktów pochodzenia naturalnego.

Wśród produktów Renovality każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Z pewnością docenisz olej rycynowy Renovality do pielęgnacji suchej skóry. Olej arganowy Renovality to bogate źródło antyoksydantów i witamin, a olej moringa Renovality pomoże Ci w walce ze zmarszczkami. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą pielęgnację dla swojej skóry.

cały tekst ukryć tekst