Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train woda perfumowana unisex

Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train woda perfumowana unisex
Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train woda perfumowana unisex
100 ml
1120,00

1120,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA02884 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 14.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 14.04.2021

Opis Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train
Skład

Zapomnij o regułach, granicach i limitach. Woda perfumowana unisex Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train idealnie nadaje się dla każdego, kto pragnie wyróżniać się z tłumu.

  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • zapach unisex

Skład

Złożenie
paczuli, bursztyn, cedrat, cytrusy
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Olfactories Les Mirages - Midnight Train