Skip to main content

PradaLuna Rossa Ocean woda toaletowa dla mężczyzn

9×
Prada Luna Rossa Ocean woda toaletowa dla mężczyzn
Prada Luna Rossa Ocean woda toaletowa dla mężczyzn
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
492,00

Zaoszczędź 22%
100 ml
378,90

W magazynie | 378,90 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PRA02966
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Zaufaj nowoczesnej technologii, która pomoże Ci przesunąć granice jeszcze dalej – do miejsc, gdzie wcześniej nie było to możliwe. Wyzwanie to uosabia męska woda toaletowa Prada Luna Rossa Ocean. Nie powstrzyma Cię już nic, dotrzesz do granic każdego horyzontu.

  • kompozycja zapachowa fougère ze skórzanymi nutami
  • twarzą zapachu został charyzmatyczny aktor Jake Gyllenhaal
  • wprowadzona na rynek w 2021 roku

Skład zapachu
Kompozycja otwiera się jasnymi, cytrusowymi nutami bergamoty, które podkreśla aromat lawendy i szałwii o czystym, świeżym charakterze. Serce zapachu tętni eleganckimi i kremowymi akordami irysa w towarzystwie szafranu. Całość oparto na nutach wetywerii, paczuli i piżma, które tworzą wyraziste, męskie połączenie.

Historia zapachu
Rozpocznij kolejną przygodę korzystając z technologii XXI wieku. Prada Luna Rossa Ocean są stworzone dla mężczyzny o duszy poszukiwacza przygód, którego osobowość doskonale uzupełni i podkreśli oryginalny zapach ten kompozycji.

Flakon świeżej i pobudzającej wody Prada Luna Rossa Ocean już na wstępie zdradza swój intensywny i mocny charakter. Jego granatowy odcień nawiązuje do siły żywiołu wody i przypomina mieniącą się powierzchnię oceanu. Czerwona kropka na atomizerze symbolizuje czerwony księżyc (po włosku Luna Rossa), a czerwona linia pośrodku flakonu to kultowy symbol Prady, którego nie mogło tu zabraknąć.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.