Skip to main content

PradaL'Homme Intense woda perfumowana dla mężczyzn

11×
Prada L'Homme Intense woda perfumowana dla mężczyzn
Prada L'Homme Intense woda perfumowana dla mężczyzn
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
420,00

Zaoszczędź 6%
100 ml
391,10

W magazynie | 391,10 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PRA0937
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Podkreśl swoją skomplikowaną osobowość z pomocą niebanalnego zapachu. Woda perfumowana Prada L'Homme Intense i jej złożona kompozycja zapachowa stara się uchwycić kwintesencję męskości, która ma wiele intrygujących twarzy.

  • orientalny, drzewny zapach
  • dla eleganckiego mężczyzny chcącego podkreślić swój charakter
  • odpowiednie na co dzień i na specjalne okazje

Skład zapachu:
Kompozycję rozpoczynają nuty irysa, które rozwijają się w niebanalne serce pełne aromatu paczuli i szlachetnego bursztynu. W końcowych nutach rozbrzmiewają orientalne akordy skóry, fasoli tonka i drzewa sandałowego.

Historia zapachu:
Zapach Prada L'Homme Intense wyraża złożoność męskiego charakteru. Niebanalna kompozycja zapachowa stara się podkreślić różnorodne, niewyczerpalne oblicza męskości.

Pełna lista składników

ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), COUMARIN, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, GERANIOL, ALCOHOL OF VEGETAL ORIGIN 80% VOL Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
irys
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
bursztyn, paczuli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra, fasola tonka, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.