Prada Candy Florale woda toaletowa dla kobiet

10×
Prada Candy Florale woda toaletowa dla kobiet
Prada Candy Florale woda toaletowa dla kobiet
80 ml
307,50

384,38 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA0323 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 21.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 21.04.2021

Opis Prada Candy Florale
Skład

Delikatnie słodki zapach Candy spotyka się z wyrafinowanym bukietem kwiatów. I wtedy powstaje wyjątkowa woda toaletowa Prada Candy Florale. Jej zmysłowa kwiatowa kompozycja podkreśli Twoją kobiecość i na pewno doda Ci pewności siebie, by przekonać wszystkie wyzwania.

  • delikatna słodka kwiatowa kompozycja zapachowa
  • podkreśli Twoją kobiecość i pewność siebie, by pokonać wszystko
  • doskonale uzupełni wszystkie Twoje letnie kreacje

Skład zapachu
Początek kompozycji zapachu Prada Candy Florale otwiera świeża i słodka nuta sorbetu limoncello, który miesza się później z delikatną i śliczną piwonią. Ten kwiatowy bukiet doskonale uzupełniają słodkie i otulające nuty karmelu i miodu. Tło kompozycji, które podkreśla śliczny kwiatowy aromat, jest tworzone zmysłowym piżmem i benzoiną.

Historia zapachu
Zapach Prada Candy Florale został zainspirowany wyimaginowanym kwiatem, który pachnie jak cukierki lub bukietem kwiatów stojącym w lodziarni we Włoszech. Na rynku został zaprezentowany w 2014 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
limonka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piwonia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, miód, karmel, benzoina
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Candy Florale10