PlayboyKing Of The Game woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Playboy King Of The Game woda toaletowa dla mężczyzn
Playboy King Of The Game woda toaletowa dla mężczyzn
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
45,80

Zaoszczędź 13%
100 ml
39,40

W magazynie | 39,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PLB0443
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Graj dla zwycięstwa! W pracy, w miłości i w życiu! Zasługujesz na to co najlepsze! Woda toaletowa dla mężczyzn Playboy King Of The Game, dodaje charyzmy i pewności siebie w nawet najtrudniejszych rozgrywkach!

  • aromatyczny, przyprawowy zapach
  • dla mężczyzny, który lubi wygrywać
  • idealny zapach na co dzień

Skład zapachu
Zapach King of the Game to wybuchowa mieszanka aromatycznych przypraw i owocowych nut. Na początku zapachu dominującą rolę przejmuje czarny pieprz połączony z kardamonem i cytryną. Serce zapachu to kolejna mało spotykana kombinacja nut kawy kontrastujących z nutami jabłka. Baza zapachu jest słodka za sprawą wanilii i aromatyczna dzięki cedrowi i paczuli.

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe

Perfumy Playboy | Playboy - Legendarny magazyn dla mężczyzn Playboy Hugh Hefner zaczął publikować w listopadzie 1953 roku. W pierwszy numerze na okładce była Marilyn Monroe. Playboy w swojej koncepcji starał się łączyć tradycyjne erotyczne fantazje z dziewczyną z sąsiedztwa. Koncepcja została podparta odwołaniem się do wykształconych i bogatych mężczyzn za pośrednictwem poważnych wywiadów z gwiazdami m. in.  Castro, Martin Luther King itp. Pod marka obecnie ukrywa się nie tylko magazyn. Na całym świecie można znaleźć sklepy z ubraniami, a w śród nich sexowne zapachy.