Piz BuinInstant Glow spray do opalania nadający blask SPF 30

2×
Piz Buin Instant Glow spray do opalania nadający blask SPF 30
Piz Buin Instant Glow spray do opalania nadający blask SPF 30
Promocje
Zaoszczędź
85,00

Zaoszczędź 55%
150 ml
37,90

25,27 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PZB1537 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 30.09.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 30.09.2021

Opis Piz Buin Instant Glow
Właściwości

Skóra skutecznie chroniona przed promieniowaniem słonecznym może być jednocześnie piękna. Przekona Cię o tym spray przeciwsłoneczny Piz Buin Instant Glow Sun Spray, którego lekka formuła z delikatnymi perełkami pięknie odbija światło, zapewniając Twojej cerze promienny blask.

Dzięki technologii wielowarstwowych pigmentów, każda z tych warstw odbija światło. W rezultacie uzyskujemy subtelny złoty odcień, który pięknie podkreśla opaleniznę. Podaruj swojej skórze rozświetlenie i skuteczną ochronę bez kompromisów.

Właściwości:

  • zapewnia ochronę podczas pobytu na słońcu
  • nietłusta, szybko wchłaniająca się formuła
  • nie zawiera substancji samoopalających, jedynie naturalnie rozświetla skórę
  • innowacyjne opakowanie, które pozwala na aplikację sprayu w dowolnej pozycji
  • do stosowania na ciało i twarz

Skład:

  • SPF 30 ‒ zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym
  • beta karoten ‒ naturalny, pomarańczowy barwnik
  • karmel ‒ podkreśla opaleniznę
  • perły odbijające światło – nadają skórze natychmiastowy, delikatny blask

Sposób aplikacji:
Odpowiednią ilość preparatu nanieś na skórę przed ekspozycją na słońce. Nierównomierna i niewystarczająca ilość kosmetyku obniża jego funkcje ochronne. Spray można również stosować na twarz – wystarczy rozpylić go na dłoń i nanieść na skórę. Należy ponawiać aplikację szczególnie po pływaniu, wytarciu skóry lub przy nadmiernym poceniu się. Nie zaleca się zbyt długiego pobytu na słońcu, zwłaszcza w południe.

Ważna uwaga

Produkt nanieść przed wyjściem na słońce. Nanosić ponownie dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Konsystencja
mleczko
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Ochronny faktor
wysoka ochrona (SPF 30 – SPF 50)

Napisaliśmy o Piz Buin Instant Glow
Artykuły

O marce Piz Buin

W górach, w mieście i na plaży. Dzięki profesjonalnym kosmetykom przeciwsłonecznym Piz Buin Twoja skóra będzie niezawodnie chroniona przed promieniami UV, gdziekolwiek jesteś.

Nazwa marki pochodzi od szczytu Piz Buin, który wznosi się na wysokość 3312 m n.p.m. na austriacko-szwajcarskiej granicy. Właśnie na tę alpejską górę w roku 1938 wspinał się student chemii Franz Greiter, który podczas wyprawy doznał poparzenia słonecznego. To doświadczenie stało się impulsem do opracowania produktu kosmetycznego, który zapewniałby ochronę przed słońcem. W ten sposób w roku 1946 powstał jeden z pierwszych kremów przeciwsłonecznych Piz Buin Gletscher Creme.

Wkrótce potem Franz Greiter wszedł na rynek z produktem przeciwsłonecznym w postaci, jaką znamy obecnie. Z biegiem czasu w sprzedaży pojawiały się kolejne kosmetyki Piz Buin, odporne na działanie promieni UV, wody i inne, szkodliwe dla skóry czynniki.

Obecnie kosmetyki przeciwsłoneczne Piz Buin są jednymi z najbardziej znanych na rynku. W portfolio marki znajdziesz kremy przeciwsłoneczne, mleczka i olejki, dzięki którym możesz w pełni i bez ryzyka korzystać ze słońca, a także produkty do pielęgnacji skóry po opalaniu.

Recenzje Piz Buin Instant Glow2