Pomady do włosów

Bestsellery

Przy niesfornych kosmykach najlepiej sprawdza się dyscyplinująca pomada! Ten kultowy produkt do włosów ma wiele zastosowań, od stylizacji przez utrwalenie po dyscyplinowanie loków. Wystarczy jedynie nanieść go na dłoń, by w ciągu kilku minut uzyskać pożądane rezultaty.

Zapomnij o elektryzujących i puszących się włosach. Bez względu na to, czy marzysz o eleganckim kucyku czy seksownej stylizacji opartej na efekcie mokrych włosów, pomada pozwoli Ci uzyskać perfekcyjne rezultaty w każdych warunkach. Pomady do włosów sprawdzają się szczególnie, jeśli szukasz produktu, który:

  • nadaje włosom piękny blask,
  • bez niepożądanego efektu przetłuszczenia,
  • łatwo się zmywa,
  • zapewnia długotrwałe efekty
  • i nadaje piękny zapach.

Pomada do włosów dla mężczyzn sprawdzi się zarówno przy krótkich, jak i dłuższych włosach. Męska fryzura nabierze dzięki niej perfekcyjnego kształtu oraz zyska ochronę przed wilgotnym powietrzem, wiatrem i potem. Pomada pozwoli ułożyć zaczeskę, przedziałek i uzyskać efekt włosów gładko zaczesanych do tyłu.

Matowe kontra błyszczące pomady do włosów

Błyszcząca pomada nie tylko pomoże utrwalić pożądany kształt fryzury, ale zapewni włosom przepiękny blask. Nie zawsze jednak chcesz uzyskać efekt wyraźnie lśniących włosów. Jeśli szukasz sposobu na utrwalenie bez połysku, wybierz matową pomadę do włosów. Po naniesieniu nada fryzurze pożądany kształt, ale nikt się nie domyśli, że masz ją na włosach.

Lubisz eksperymenty w zakresie stylizacji włosów? Wypróbuj również gumę do włosów lub pastę stylizującą!