Philips VisaPure Essential SC5278/13

szczoteczka do mycia twarzy + 2 zapasowe końcówki

Philips VisaPure Essential SC5278/13 szczoteczka do mycia twarzy + 2 zapasowe końcówki
Philips VisaPure Essential SC5278/13 szczoteczka do mycia twarzy + 2 zapasowe końcówki
SC5278/13

Kod: PHI01553 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Philips VisaPure Essential SC5278/13
SC5278/13

Opis produktu Philips VisaPure Essential SC5278/13

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Philips VisaPure Essential SC5278/13 delikatnie usuwa obumarłe komórki skóry i skutecznie oczyszcza cerę, dzięki czemu pomaga wyeliminować niedoskonałości i reguluje produkcję sebum.

Właściwości:

 • dokładnie usuwa ze skóry wszystkie zanieczyszczenia, sebum i obumarłe komórki
 • opcja delikatnego lub głębokiego oczyszczania
 • urządzenie jest wodoodporne, można go więc używać nawet pod prysznicem
 • po pełnym naładowaniu wytrzymuje do 15 dni stosowania po 2 razy dziennie

Specyfikacja techniczna:

 • 17 000 delikatnych nylonowych włókien gwarantuje skutecznie czyszczenie
 • 2 ustawienia prędkości – delikatne lub głębokie czyszczenie
 • 3 przedziały czasowe po 20 sekund do każdej strefy twarzy
 • automatyczne wyłączanie po 1 minucie pracy
 • maksymalne naładowanie w 6 godzin; zasilacz 100–240V
 • etui podróżne, podstawka do ładowania
 • 2 szczoteczki Anti Blemish

Jak stosować:
Zmocz szczoteczkę i nałóż na nią lub bezpośrednio na twarz ulubiony kosmetyk oczyszczający w płynie. Przyłóż szczoteczkę do twarzy i włącz urządzenie. Delikatnie przesuwaj nim po wybranym obszarze twarzy, a po 20 sekundach, kiedy urządzenie na chwilę się zatrzyma, przesuń go do kolejnej strefy. Po 1 minucie program oczyszczania jest zakończony, a urządzenie wyłącza się.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Philips

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.