Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
HX6066/10 6 szt.
135,50

22,58 / 1 szt., w tym VAT
Kod: PHI1477 | W magazynie

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 17.08.2020
Nasze sklepy
poniedziałek 17.08.2020

Opis produktu Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10

Ciesz się zniewalającym, białym uśmiechem i zdrową jamą ustną. Końcówki wymienne do szczoteczki do zębów Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10 to do 7 razy dokładniejsze usuwanie płytki nazębnej w porównaniu do szczoteczki manualnej. Ponadto specjalne włosie w kształcie diamentu sprawi, że twoje zęby staną się bielsze już po tygodniu stosowania. Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech z końcówkami do szczoteczki Philips Sonicare Optimal White Standard.

Właściwości:

  • do 7x lepsze usuwanie płytki nazębnej
  • o 100% bielsze zęby w tydzień
  • bezpieczeństwo dla zębów i dziąseł potwierdzone badaniami

Skład:

  • włosie w kształcie diamentu – dla efektu wybielania
  • system Click-on – dla łatwej wymiany końcówki
  • miękkość włosia – zwykła
  • zmieniające kolor włosie – przypomina o konieczności wymiany

Sposób użycia:
Dla uzyskania najlepszych efektów używaj szczoteczki w optymalnym trybie czyszczenia i wymieniaj końcówkę do szczoteczki raz na 3 miesiące.

O marce Philips

p>Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

Recenzje Philips Sonicare Optimal White Standard HX6066/10