PhilipsSonicare InterCare Standard HX9004/10 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Philips Sonicare InterCare Standard HX9004/10 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare InterCare Standard HX9004/10 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Zaoszczędź
131,00

Zaoszczędź 11%
HX9004/10 4 szt.
116,52

W magazynie | 29,13 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI01856

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Codzienna higiena jamy ustnej wymaga naprawdę dokładnego mycia zębów. Wymienne końcówki do szczoteczki Philips Sonicare InterCare Standard HX9004/10 usuwają nawet do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka, poprawiając stan dziąseł w zaledwie dwa tygodnie.

Wyjątkowo długie i gęste włókna umożliwiają usunięcie osadów nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Funkcja BrushSync™ dobiera optymalną intensywność czyszczenia. Łatwa obsługa i automatyczne powiadamianie o konieczności wymiany głowicy sprawią, że zapewnisz swoim zębom i dziąsłom pielęgnację na najwyższym poziomie.

Właściwości:

 • usuwa kamień nazębny nawet 7x skuteczniej niż zwykła szczoteczka
 • czyści również trudno dostępne miejsca i przestrzenie międzyzębowe
 • dopasowuje się do indywidualnego kształtu zębów i budowy dziąseł
 • redukuje częstotliwość krwawień i stanów zapalnych dziąseł
 • ruchy pulsacyjne gwarantują delikatne mycie zębów
 • włókna wymiennych końcówek tracą kolor w miarę zużycia, co oznacza konieczność wymiany główki
 • zatrzaskowa konstrukcja zapewnia łatwą obsługę

Specyfikacja techniczna:

 • kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami Philips Sonicare z wyjątkiem modelu PowerUp Battery i Essence
 • funkcja BrushSync™ indywidualnie dobiera odpowiedni tryb i intensywność czyszczenia
 • długie i gęste włókna usuwają płytkę nazębną osadzoną nawet głęboko między zębami
 • technologia soniczna zapewnia wnikanie płynu i pasty między zęby, usuwając w ten sposób płytkę nazębną
 • włókna wymiennych końcówek tracą swój odcień, informując o konieczności wymiany na nową

Sposób użycia:
Umieść wymienną końcówkę Philips Sonicare InterCare Standard HX9004/10 na szczoteczce Philips Sonicare, wykorzystując prosty mechanizm mocowania. Nałóż pastę i umyj zęby. Po około 3 miesiącach niebieskie włókna końcówki zmienią kolor na biały, co jest sygnałem, że należy ją wymienić na nową.

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.