Philips OneBlade Face and Body QP2630/30 elektryczna maszynka do włosów do ciała i twarzy

4×
Philips OneBlade Face and Body QP2630/30 elektryczna maszynka do włosów do ciała i twarzy
Philips OneBlade Face and Body QP2630/30 elektryczna maszynka do włosów do ciała i twarzy
274,50

274,50 / 1 szt., w tym VAT
Kod: PHI01880 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod men 15 i zyskaj 15% zniżki na kosmetyki i elektronikę dla mężczyzn. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 3.08.2021
Nasze sklepy
wtorek 3.08.2021

Opis Philips OneBlade Face and Body QP2630/30
Właściwości

Jedno urządzenie, które poradzi sobie ze wszystkim? Hybrydowa golarka elektryczna Philips OneBlade Face and Body QP2630/30 z łatwością upora się z brodą każdej długości i z owłosieniem na ciele. Technologia dostosowywania się do kształtu twarzy i system podwójnej ochrony OneBlade umożliwiają golenie, przycinanie i formowanie zarostu i owłosienia dokładnie według swoich wyobrażeń, bez obawy przed zacięciem.

Właściwości:

 • równomiernie przycina zarost i owłosienie we wszystkich kierunkach
 • nadaje kształt zarostowi i umożliwia uzyskanie precyzyjnych linii
 • szybko i komfortowo goli zarost w obu kierunkach
 • dzięki prędkości ostrzy 200x/s zapewnia skuteczne golenie nawet długiego zarostu
 • wodoodporne wykonanie umożliwia używanie na sucho i na mokro
 • aby uzyskać optymalny efekt, wystarczy wymieniać ostrze raz na 4 miesiące

Specyfikacja techniczna:

 • wytrzymałe ostrze OneBlade z systemem podwójnej ochrony
 • 1 ostrze do twarzy i 1 ostrze do ciała + ochronna nasadka przeciwko zacięciu
 • 4 grzebienie do zarostu (1, 2, 3, 5 mm) i 1 grzebień do ciała (3 mm)
 • Akumulator litowo-jonowy o długiej żywotności + wskaźnik stanu naładowania
 • pełne naładowanie w ciągu 4 godzin i ciągłe działanie przez 60 minut
 • automatyczny wybór napięcia 100-240 V
 • opakowanie podróżne

Sposób użycia:
Włącz maszynkę i ostrożnie przyłóż ostrze do skóry. Poruszaj powoli golarką, długimi pociągnięciami, nadając zarostowi lub włosom na ciele pożądany wygląd. Po każdym użyciu wyłącz maszynkę i wyczyść.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

O marce Philips

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.

Recenzje Philips OneBlade Face and Body QP2630/304