Perfumepod Ice napełnialny flakon z atomizerem unisex

2×
Perfumepod Ice napełnialny flakon z atomizerem unisex
Perfumepod Ice napełnialny flakon z atomizerem unisex
5 ml
22,30

446,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PPD0043 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Perfumepod Ice
Skład

Możesz mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie. Napełniany pojemnik z atomizerem do perfum Perfumepod Ice jest lekki i składany, dlatego z łatwością możesz go zabrać wszędzie ze sobą.

Właściwości:

  • bardzo lekki – można go mieć stale przy sobie
  • design odpowiedni dla kobiet i mężczyzn
  • łatwe napełnianie

Sposób użycia:
Zdejmij z flakonu swojego zapachu górną część rozpylacza i nasadź na odkryty koniec wężyka napełniany pojemnik z atomizerem. Naciskając wielokrotnie, napompuj do całkowitego napełnienia.

Skład

Materiał
tworzywo sztuczne

O marce Perfumepod

Perfumepod obecnie dostarcza na rynek jeden jedyny produkt - atomizer napełnialny na perfumy. Jest on produkowany z wysokiej jakości materiałów i dostępny w kilku wariantach kolorystycznych (dla mężczyzn, dla kobiet i unisex).
Atomizery napełnialne Perfumpod mają kilka zalet. Są przezroczyste (widzisz, ile jeszcze w nich zostało perfum) i na tyle bezpieczne, że możesz je mieć przy sobie nawet w samolocie (nie zawierają szkła i przy przeciętnym uderzeniu nie da się ich rozbić). Oprócz tego bardzo wygodnie się ich używa.
Atomizery Perfumpod korzystają z kilkukrotnie nagradzanego systemu napełniania Genie-S. Daje on gwrancję nieprzepuszczalności, dzięki czemu twoje perfumy będą miały zawsze tak samo dobrą jakość, jak w oryginalnym flakonie. Genie-S radzi sobie doskonale również ze zmianami wysokości n.p.m.!
Każdy atomizer waży zaledwie 14 g. Jego objętość to 5 ml, co odpowiada mniej więcej 65 dawkom (= psiknieciom). Jeśli pragniesz mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie, poszukujesz wyjątkowego gadżetu i chętnie podróżujesz, sięgnij po atomizery napełnialne Perfumpod.

Recenzje Perfumepod Ice2