Biorepair Night Care intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zęba

1×
Biorepair Night Care intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zęba
Biorepair Night Care intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zęba
75 ml

Kod: BRP1305 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Biorepair Night Care

Zadbaj o swój uśmiech i zdrowy wygląd zębów. Intensywna kuracja na noc odnawiająca szkliwo zębów Biorepair Night Care remineralizuje i naprawia uszkodzenia w ciągu nocy. '

Tak właśnie działa Biorepair – pasta, która pozwoli Ci przebudzić się rano ze świeżym oddechem i przyjemnym uczuciem. Dzięki niej twoje szkliwo będzie zregenerowane i stale chronione przed nowymi uszkodzeniami.

Właściwości:

  • chroni i naprawia szkliwo
  • remineralizuje i regeneruje w ciągu nocy
  • chroni jamę ustną i zapewnia świeży oddech z rana
  • jest dozwolona również dla dzieci poniżej 6 lat

Skład:

  • microRepair® – remineralizuje i naprawia szkliwo zębów
  • cynk PCA i ksylitol – chroni jamę ustną przez długi czas dla świeższego oddechu
  • Biorepair® – tworzy warstwę ochronną przed próchnicą, płytką nazębną i kamieniem
  • nie zawiera fluoru

Sposób użycia:
Pasta Biorepair Night powinna być stosowana w niewielkich ilościach. Nałóż pastę na szczoteczkę do zębów i dokładnie wyczyść zęby. Pamiętaj by nie przyciskać szczoteczki zbyt mocno. Po 2 minutach wypłucz usta wodą. Pasta do zębów Biorepair może być stosowana do codziennej higieny jamy ustnej.

O marce Biorepair

Kosmetyki BioRepair | BioRepair – prawdziwa odnowa szkliwa. Marka BioRepair należy do włoskiej firmy Coswell, która już od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku kosmetycznym. Innowacyjną serię produktów do wrażliwych zębów zawierającą opatentowaną formułę bioaktywną MICROREPAIR® odnawiającą szkliwo, marka stworzyła we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim.
Unikatowa formuła MICROREPAIR® zawiera mikrocząsteczki hydroksyapatytu, naturalnego składnika szkliwa i zębiny, oraz aktywującego cynku. Dzięki temu produkty BioRepair remineralizują i odnawiają strukturę szkliwa, wyrównują je i pokrywają drobne uszkodzenia warstwą ochronną.
Regularne stosowanie produktów z serii BioRepair zapewnia rewitalizację struktury zębowiny oraz zamknięcie kanalików, które są przyczyną bólu odsłoniętych szyjek zębowych. Jednocześnie BioRepair działa antybakteryjnie i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy i kamienia nazębnego. Ponadto, zapewnia ochronę przed nieświeżym oddechem dzięki wchłanianiu związków siarki przez mikrocząsteczki hydroksyapatytu.
Seria BioRepair obejmuje kilka rodzajów past do zębów służących nie tylko do pielęgncji wrażliwych zębów, ale także na przykład do efektywnego i bezpiecznego wybielania. W ofercie ma również płyny do płukania jamy ustnej, szczoteczki do zębów i nici dentystyczne, które uzupełniają pielęgnację higieny jamy ustnej.
BioRepair przynosi naprawdę skuteczne rozwiązanie problemów z wrażliwymi zębami, które nie tylko łagodzą objawy, ale także leczą ich przyczyny…

Recenzje Biorepair Night Care1