Parfums De MarlySedbury woda perfumowana dla kobiet

Parfums De Marly Sedbury woda perfumowana dla kobiet
Parfums De Marly Sedbury woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
977,00

Zaoszczędź 10%
75 ml
879,30

Ponad 5 szt. w magazynie | 1172,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PDM0074
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 24.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Otul się zapachem, który zapewni Ci wspaniały nastrój na cały dzień. Damska woda perfumowana Parfums De Marly Sedbury wyraża optymizm i pełnię szczęścia.

  • zapach kwiatowy
  • czysty i świeży zapach
  • dla nowoczesnej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, bergamotka, szałwia, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
tuberoza, irys, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
benzoina, wanilia, wetiweria, bursztyn, paczuli
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

Luksusowe perfumy niszowe Parfums de Marly inspirowane są czasami Ludwika XV, który znany był ze swej wielkiej pasji do perfum. Podobały mu się ekstrawaganckie perfumy o bogatym składzie i dużej intensywności. Wymagał, aby każdego dnia zmieniać perfumy do wnętrz swej komnaty, słynne stały się również jego pachnące fontanny.

Parfums de Marly ożywiają ducha bogatych przyjęć i uroczystości odbywających się w Château de Marly, dla przyjemności członków dworu królewskiego i zagranicznych dygnitarzy. Oprócz powrotu do tradycji uczciwego rzemiosła perfumeryjnego marka Parfums de Marly zapewniała prestiżowe wyścigi konne. Ludwík XV był żarliwie podziwiany. Każdy zapach nosi nazwę i charakter jednej z rzadkich ras koni, które pojawiły się na francuskim dworze. Na przykład zapach Parfums de Marly Herod, Oajan lub Pegasus.

Każdy zapach Parfums de Marly kryje urok francuskiej historii. Zanurz się w bogatej esencji najlepszych składników, które były używane w erze złotych perfum z XVIII wieku.