Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

perfumy dla mężczyzn 100 ml

21×
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold perfumy dla mężczyzn 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold perfumy dla mężczyzn 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold perfumy dla mężczyzn 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold perfumy dla mężczyzn 100 ml
100 ml

Kod: PAR0143 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold
100 ml

Opis perfum Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

Zapach dla mężczyzn Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold w sposób doskonały symbolizuje nieograniczoną fantazję i urok . Perfumy te stanowią wcielenie młodego, nowoczesnego i dynamicznego mężczyzny, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zapach 1 Million Absolutely Gold kryje się w oryginalnym złotym flakonie, który podkreśla ekskluzywny charakter kompozycji.

Zapach Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold jest niezwykle zmysłowy i promieniuje krystaliczną czystością. Na początku zachwyci Cię iskrzącymi się słodkimi nutami mandarynki, które stopniowo przechodzą w kwiatowe serce. Zapach wieńczy aromat skóry, który podkreśla prawdziwą męskość i siłę. Te luksusowe perfumy dla mężczyzn marki Paco Rabanne znakomicie sprawdzą się podczas wieczornych spotkań towarzyskich.

Zapach dla mężczyzn Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold łączy w sobie wszystkie aspekty uwodzenia i zachęca do zmysłowej gry między mężczyzną i kobietą. Perfumy 1 Million Absolutely Gold uosabiają luksus, nieskrępowany styl życia i nieograniczone możliwości.

Skład

Głowa
mandarynka
Serce
nuty kwiatowe
Podstawa
skóra
Grupy zapachów
skórzane

O marce Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.

Ocena Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold

Dodać nową opinię

5.0
21 ocena
17
3
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne