NiveaWild Raspberry & White Tea pianka do ciała intensywnie nawilżający

4×
Nivea Wild Raspberry & White Tea pianka do ciała intensywnie nawilżający
Nivea Wild Raspberry & White Tea pianka do ciała intensywnie nawilżający
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: NIV2375
Upominek dla Ciebie
Dwufazowy płyn do demakijażu 125 ml w prezencie przy zamówieniu NIVEA powyżej 45 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Pianka do ciała Nivea Wild Raspberry & White Tea pieści i intensywnie nawilża skórę na całym ciele, pozostawiając ją aksamitnie gładką przez 48 godzin.

Właściwości:

  • łatwo rozprowadza się na skórze, nie lepi się i natychmiast się wchłania
  • nie pozostawia na skórze tłustego filmu ani śladów na ubraniu
  • pozostawia na skórze zmysłowy i trwały zapach
  • jest to nowy sposób utrzymania wilgoci w skórze

Skład:

  • gliceryna – intensywnie nawilża
  • testowany dermatologicznie

Jak stosować:
Dokładnie wstrząśnij pojemnik i nałóż na dłonie ilość piany, odpowiadającą ilości klasycznego balsamu do ciała. Rozetrzyj na całym ciele i pozostaw do wchłonięcia. Nie spłukuj.

Właściwości

Typ skóry
sucha

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.